Pogledajte nevjerojatan gol Bellinghama. Napoliju zabio u stilu Maradone

LUDO prvo poluvrijeme smo gledali u Napulju u susretu drugog kola Lige prvaka između Napolija i Reala. Napoli je poveo u 19. minuti nakon velike greške vratara Reala Kepe, a u 27. minuti je izjednačio Vinicius. Samo sedam minuta kasnije Real je poveo, i to na kakav način.
Čudesni Jude Bellingham je pokazao zbog čega je doveden u Real ovog ljeta. Fenomenalni Englez je primio loptu na 40 metara od gola, poput Maradone prošao je kroz pet igrača Napolija i onda rutinski zabio kraj nemoćnog Mereta za 1:2.
Bellingham je ljetos iz Dortmunda stigao u Real za čak 103 milijuna eura, no taj se potez Realu itekako isplatio. Englezu je ovo drugi gol u dvije utakmice Lige prvaka ove sezone (u prošlom je kolu zabio za pobjedu protiv Union Berlina u sudačkoj nadoknadi), a u La Ligi je postigao šest pogodaka iz sedam utakmica.
► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati