MEĐUNARODNI NOGOMET

Prekinut niz Brazila od 17 utakmica bez poraza

BRAZIL i Peru odigrali su prijateljsku utakmicu u američkom Los Angelesu, a u revanšu finala Copa Americe ovoga puta bio je bolji Peru s 1:0.

Jedini gol djelo je braniča Luisa Abrama. On je sjajno u 85. minuti pratio ubačaj Yoshimara Yotuna iz slobodnog udarca s desne strane i bez problema je pogodio glavom za pobjedu svoje reprezentacije.

Peru je tako prekinuo niz Brazila od 17 utakmica bez poraza. Posljednji put su izgubili od Belgije u četvrtfinalu prošlogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Za Brazil je i drugu utakmicu zaredom igrao Neymar, ovoga puta je ušao u 63. minuti, ali za razliku od subotnjeg remija protiv Kolumbije (2:2), kada je zabio i tome dodao asistenciju, ovoga puta imao je slabiji učinak.