PREOKRET ZA POLUFINALE Bayer gubio 0:2 nakon osam minuta, rezerve u produžetku donijele pobjedu

U DRAMATIČNOM okršaju četvrtfinala njemačkog DfB Pokala Bayer Leverkusen je u produžecima pobijedio Werder Bremen s ukupnih 4:2.

Werder je šokirao navijače u Leverkusenu u 4. minuti golom Krusea iz penala za 0:1, a samo četiri minute kasnije isti igrač asistirao je Johannssonu za 0:2. Do poluvremena je Bayer smanjio golom Brandta, koji u 55. zabija za 2:2.

Tim rezultatom dočekali su istek 90. minute, a u produžecima se proslavio junak s klupe Karim Bellarabi. 27-godišnjak, koji je u Bayeru od 2011., ušao je u igru u 108. minuti, a u 111. zabio iz blizine iskosa za 3:2 na asistenciju Alarija (ušao u 101.).

Sedam minuta kasnije Bellarabi je asistirao s iste strane, a Havertz zabio s pet metara za 4:2.

Ranije je polufinale izborio i Bayern pobjedom 6:0 kod Paderborna.