RUKOMETNA LIGA PRVAKA - REZULTATI

Rezultati susreta 3. kola rukometne Lige prvaka:L

SKUPINA A:

Pick Szeged - Barcelona 22:21

Constanta - Vardar Skoplje 25:26

LJESTVICA:

1. Pick Szeged 3 2 1 0 73:69 5

2. Vardar Skoplje 3 1 1 1 72:80 3

3. Barcelona 3 1 0 2 79:73 2

4. Constanta 3 1 0 2 78:80 2

SKUPINA B:

Zagreb - Montpellier 27:30

Zaporožje - Conversano 2003 30:22

LJESTVICA:

1. Montpellier 3 3 0 0 98:73 6

2. Zaporožje 3 2 0 1 80:68 4

3. Zagreb 3 1 0 2 78:84 2

4. Conversano 2003 3 0 0 3 72:103 0

SKUPINA C:

GOG Gudme - Gorenje Velenje 28:22

Brestskij Meškovo - Čehovski medvedi 29:34

LJESTVICA:

1. Čehovski medvedi 3 3 0 0 101:88 6

2. GOG Gudme 3 2 0 1 97:73 4

3. Brestskij Meškovo 3 1 0 2 77:99 2

4. Gorenje Velenje 3 0 0 3 77:92 0

SKUPINA D:

Portland San Antonio - Celje Pivovarna Laško 32:30

Crvena zvezda - Wisla Plock 25:21

LJESTVICA:

1. Portland SA 3 3 0 0 104:71 6

2. Crvena zvezda 3 2 0 1 80:95 4

3. Celje PL 3 1 0 2 91:88 2

4. Wisla Plock 3 0 0 3 63:84 0

Tekst se nastavlja ispod oglasa
SKUPINA E:

Kolding KIF - Ciudad Real 31:36

Izvidjač Ljubuški - Pfadi Winterthur 35:29

LJESTVICA:

1. Ciudad Real 3 3 0 0 102:76 6

2. Kolding KIF 3 2 0 1 107:93 4

3. Izvidjač Ljubuški 3 1 0 2 87:104 2

4. Pfadi Winterthur 3 0 0 3 79:102 0

SKUPINA F:

Haukar Hafnarfjoerdur - Saevehof 35:35

THW Kiel - Creteil 33:27

LJESTVICA:

1. THW Kiel 3 3 0 0 104:77 6

2. Saevehof 3 1 1 1 84:93 3

3. Creteil 3 1 0 2 83:91 2

4. Haukar 3 0 1 2 94:104 1

SKUPINA G:

Lemgo - Fotex Veszprem 23:28

Granitas Kaunas - Sandefjord 27:27

LJESTVICA:

1. Fotex Veszprem 3 3 0 0 97:73 6

2. Lemgo 3 2 0 1 91:78 4

3. Sandefjord 3 0 1 2 75:90 1

4. Granitas Kaunas 3 0 1 2 79:101 1

SKUPINA H:

Flensburg-Handewitt - Metković 34:21

Tatran Prešov - Banik Karvina 22:25

LJESTVICA:

1. Flensburg-Handewitt 3 2 1 0 90:69 5

2. Banik Karvina 3 2 0 1 79:79 4

3. Tatran Prešov 3 1 1 1 75:67 3

4. Metković 3 0 0 3 64:93 0

(Hina) xdl ydl

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara