REGIJA

Sudac u derbiju Sarajeva i Želje podijelio 18 žutih i dva crvena kartona

ŽELJEZNIČAR je u velikom derbiju 18. kola Premijer lige BiH pobijedio Sarajevo na Koševu 3:1 i izjednačio se s najvećim rivalom na prvom mjestu na tablici.

Osim Željinog junaka Semira Štilića koji je zabio dva i namjestio jedan gol, prvo ime susreta bio je sudac Haris Kaljanac koji je vjerojatno srušio rekord bh. nogometa, ali i šire.

Kaljanac je na utakmici pokazao 18 žutih i dva crvena kartona, a samo u prvih pola sata podijelio je četiri kartona da bi kasnije potpuno izgubio kompas. U prosjeku je pokazao jedan žuti karton svakih pet minuta, a u 88. minuti je domaćem igraču Serbečiću pokazao isključujući drugi žuti karton. U međuvremenu je isključio i pomoćnog trenera Željezničara, a kartonijadu je završio u petoj minuti nadoknade kad je opomenuo gostujućeg igrača Boju. Kartone su dobili i igrači na obje klupe.