MANCHESTER UNITED

United deklasirao Leeds u prijateljskoj: Rashford zabio prekrasan gol

EKIPA Manchester Uniteda odigrala je drugu prijateljsku utakmicu na pripremama u Australiji protiv drugoligaša Leedsa i bez problema su slavili 4:0.

United je poveo već u sedmoj minuti, kada je Wan-Bissaka asistirao 17-godišnjem napadaču Greenwoodu za 1:0. Dvadeset minuta kasnije već je 2:0 kada je Rashford napravio najljepši potez na utakmici. Sjajnim driblingom je u potpunosti izbacio dvojicu braniča Leedsa, a onda lagano zabio u situaciji 1 na 1 s golmanom.

Još dva gola Manchester je zabio u drugom poluvremenu. U 51. minuti Jones je pogodio za 3:0, a konačni rezultat postavio je Martial iz penala u 69. minuti.