Video - Vučević o remiju s jakim Lechom: Ovo je bilo naše najbolje izdanje na pripremama u Turskoj

HAJDUK je remizirao protiv poljskog Lecha u četvrtoj i posljednjoj pripremnoj utakmici u Turskoj. Završilo je 1:1. Bijeli su u 24. minuti poveli preko Marina Ljubičića, a konačni rezultat postavio je Stilić u 56. minuti iz kaznenog udarca.

Bilo je to jedno od najboljih izdanja Bijelih na pripremama, a trener Hajduka Goran Vučević nije krio zadovoljstvo. Momčad igra dobro i bez skupih pojačanja, što je potvrdio i Dinamov trener Vahid Halilhodžić, koji je s tribina pratio susret.

"Šteta je da nismo pobijedili, a zaslužili smo prema igri u prvom dijelu. Ovo je bilo najbolje poluvrijeme Hajduka na pripremama. Imali smo više šansi i bili dosta konkretniji od protivnika. Lech je respektabilan protivnik, koji će za desetak dana igrati prvu knockout rundu Europske lige", rekao je Vučević.

Hajduk se ovih dana vraća u Split, a predstojeći vikend obilježit će proslava stogodišnjice kluba. Predviđena je i utakmica na Poljudu s praškom Slavijom i još cijeli niz prigodnih događanja. Tri dana prije susreta sa Česima, Bijeli će snage odmjeriti protiv Dugopolja, a 18. veljače igrat će protiv Dubrovnika.

Još nije poznato s kim će Hajduk odigrati posljednju pripremnu utakmicu pred početak proljetnog dijela HNL-a, koja je predviđena za 20. veljače. Proljetni dio prvenstva Hajdukovci otvaraju 26. veljače protiv zaprešićkog Intera.