ATMOSFERA NA UTAKMICI ZA LIGU PRVAKA

VIDEO Dinamo bi stao, ali ne i Bad Blue Boysi. Maksimir se tresao od navijanja

DINAMO - ROSENBORG 2:0 u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka. Osim hrvatskog prvaka, njegovog norveškog suparnika pobijedile su i pune tribine Maksimira na kojima je bilo 23.859 gledatelja.

Čim je počela prodaja ulaznica za prvu od dvije utakmice teške ulaska u skupinu Lige prvaka i 25 milijuna eura, navijači Dinama navalili su na karte. Na stadionu su pokazali da ih nisu kupili samo kako bi sjedili i gledali meč.

Ulaznice su tako brzo razgrabljene da je Dinamo morao u prodaju pustiti dodatni kontingent karata preostalih nakon što su namireni Norvežani i UEFA. Dinamovci iz cijele Hrvatske, susjednih zemalja, ali i svih krajeva Europe od jutra su ispunili zagrebačke ulice i kafiće, a od početka meča ispunili su tribine Maksimira.

Evo kako je bilo na tribinama Dinamovog doma:

22:50 Pogledajte i poslušajte kako Maksimir slavi pobjedu Dinama:

22:15 BBB-i su skinuli majice i navijaju goli do pasa

22:00 Pogledajte kako su Bad Blue Boysi reagirali na prvi gol Dinama

Na početku drugog dijela pogledajte urnebes na tribini BBB-a nakon gola za vodstvo Dinama 1:0:

21:36 Maksimirom se ori dovikivanje sjevera i istoka!

"Mi smo Purgeri!" odjekuje sa sjeverne tribine Maksimira. "Najjači smo najjači!" odgovara istočna tribina. I tako gromoglasno i neprekidno nekoliko minuta. Sjajna atmosfera na Dinamovom stadionu.

21:28 Oršić za poduplanje vodstva i ludnice!

Mislav Oršić povisio je na 2:0 za Dinamo, čiji navijači slave veliku prednost pjesmom "Dinamo je šampion".

21:07 Petković bacio Maksimir u delirij!

Gol koji je iz penala postigao Bruno Petković za vodstvo Dinama 1:0 već u 7. minuti izazvao je euforiju navijača Dinama

20:50 Deset minuta prije meča tribine se pune:

20:40 Pogledajte javljanje naših reportera ispred stadiona:

20:30 Ovako izgleda atmosfera ispred Maksimira pola sata prije utakmice: