LIGA PRVAKA

VIDEO Ovako je izgledao Liverpoolov show kojim su izbacili Barcelonu

LIVERPOOL je šokirao Barcelonu na Anfieldu i prošao u finale Lige prvaka sa 4:0 pogotcima Divocka Origija iz 7. minute utakmice, Wijnalduma u 54. i 56. minuti te Origija u 79. minuti.

Wijnaldum je uspio u dvije minute zabiti dva puta i tako dovesti Liverpool do rezultata koji im osigurava produžetke. Alexander-Arnold probio se po krilu pokraj Rakitića i Albe, poslao oštar prizeman ubačaj na desetak metara, a tamo je natrčao Wijnaldum i zakucao pored Ter Stegena. Cijelu akciju možete pogledati OVDJE.

Za treći gol Shaqiri je centrirao s lijeve strane, a Wijnaldum je visoko skočio i zakucao loptu glavom. Liverpoolova super zamjena poništila je ogromnu prednost Barcelone i dovele dvomeč u totalnu neizvjesnost. Pogodak možete pogledati OVDJE