VIDEO Pjaca zabio prvijenac u dresu Fiorentine

NAPADAČ Juventusa na posudbi u Fiorentini Marko Pjaca zabio je danas prvi pogodak u dresu novog kluba.

Fiorentinje s 3:0 razbila SPAL-a, a hrvatski reprezentativac zabio je za 1:0 u 18. minuti susreta.

Ovom pobjedom momčad iz Firence popela se na drugi mjesto ljestvice s dva boda manje i utakmicom više od vodećeg Juventusa.

Fiorentina je od prve minute nametnula svoj ritam igre, prvi pogodak pao je u 18. minuti utakmice, a strijelac je bio hrvatski nogometni reprezentativac Marko Pjaca kojem je to bio prvi pogodak nakon duge pauze od 203 dana.

Nakon jednog ubačaja u kazneni prostor, obana SPAL-a nije dobro reagirala, a ponuđeno je iskoristo Pjaca koji s pet metara šalje loptu u mrežu. Do kraja prvog poluvremena Fiorentina je postigla još jedan pogodak preko Milenkovića, da bi u 56. minuti Chiesa postavio konačnih 3:0.