VIDEO Pogledajte nestvarnu obranu Jana Oblaka u porazu od Betisa

Screenshot: Sportklub.hr

REAL BETIS zaustavio je madridski Atletico i pobijedio ga na svom stadionu s minimalnih 1:0 u sklopu 22. kola španjolske La Lige.

Čovjek odluke bio je Sergio Canales koji je u 65. minuti realizirao kazneni udarac za domaće i tako skinuo skalp Atleticu koji se propustio približiti Barci na tri boda zaostatka.

Fantastični Betis predvođen Quiqueom Setienom, trenerom vrlo progresivnih i napadačkih nogometnih ideja, napao je Atletico od samog početka utakmice i trebao povesti već u trećoj minuti. Ali slovenski čuvar mreže Jan Oblak veličanstvenom paradom spriječio je čisti pogodak i ubilježio obranu koja će konkurirati za najbolju u sezoni.