FOTO Seksi tijela na plaži: Pogledajte kako slavne ljepotice izgledaju u bikiniju

Piše: S.V.
utorak, 12.7.2016. 15:22
Smanji veli�inu slova Tekst Pove�aj veli�inu slova

Foto: Instagram

LJETO je u punom jeku i kako sunce prži na "sto stupnjeva" svi se nastoje približiti moru, bazenu, jezeru ili kakvoj lokvi vode u kojoj se mogu rashladiti.

Svjetske zvijezde svoja isklesana tijela rashlađuju po plažama diljem svijeta, a kako većina njih od pažnje živi, ni na godišnjim odmorima ne zakidaju nas za lijepe kadrove.

Dapače, koriste svaku priliku ne bi li se pohvalile kako se dobro provode i zabavljaju.

Evo što imaju za pokazati neke od njih.

Ariel Winter 

 

Will always look back 😉 at this #4thofjuly 🇺🇸 #fireworks #family #friends #beach

Fotografiju objavljuje Ariel Winter (@arielwinter)

Rita Ora

 

What you know about the Ambassador @adidasoriginals on holiday catwalk in slides 🌊🌊🌊🌊🌊🌊

Videozapis objavljuje Rita Ora (@ritaora)

Rihanna

Mariah Carey

 

⛵⚓❤

Fotografiju objavljuje Mariah Carey (@mariahcarey)

Beyonce

 

Fotografiju objavljuje Beyoncé (@beyonce)

Reese Witherspoon

 

No hump days here. @DraperJames #vacationvibes 🌴

Fotografiju objavljuje Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Kourtney Kardashian

 

On vacation.

Fotografiju objavljuje Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Alessandra Ambrosio

 

✨" I'm actually a mermaid "🐚🐬💕😉 #foreveronvacation #paradise #mykonos

Fotografiju objavljuje Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Emily Ratajkowski

 

Mood

Videozapis objavljuje Emily Ratajkowski (@emrata)

Iggy Azalea

Kylie Jenner

 

I can't believe this was almost a year ago 😈

Fotografiju objavljuje King Kylie (@kyliejenner)

Adriana Lima

 

🌞🌞🌞🌞🌞🌞

Fotografiju objavljuje Adriana Lima (@adrianalima)

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.
Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Lajk

Njegova paprika se prodaje najviše, a kada vidite opis, shvatit ćete zašto
Njegova paprika se prodaje najviše, a kada vidite opis, shvatit ćete zašto
Najnovije
Podržite jedini hrvatski neovisni medij.
Molimo vas, ugasite AdBlock na Indexu.

U proteklih 15 godina Index.hr je pisao o Sanaderu dok su drugi mediji šutjeli. Pisali smo o Todoriću i Mamiću dok su im se drugi uvlačili u guzicu. Otkrili smo Linića i za to platili visoku cijenu. Index vam je pri tom potpuno besplatan.

Podržite jedini hrvatski neovisni medij gašenjem AdBlocka na Indexu te šeranjem naših članaka.

Hvala,


i redakcija Indexa
SAZNAJTE KAKO UGASITI ADBLOCK NA INDEXU