• 3. kolo Premier lige
  • Leicester - Arsenal 1:1
Piše: Hina
nedjelja, 31.8.2014. 19:27

U POSLJEDNJEM susretu 3. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City i Arsenal su na King Power stadionu odigrali 1:1.

Arsenal je poveo golom Alexisa Sancheza u 20. minuti, a dvije minute kasnije izjednačio je Leonardo Ulloa (22).

U ranije odigranom susretu Liverpool je u gostima deklasirao Tottenham s 3-0, a prvu utakmicu za Redse odigrao je talijanski reprezentativac Mario Balotelli. Golove za Liverpool zabili su Raheem Sterling (8), Steven Gerrard (49-11m) i Albert Moreno (60). Balotelli je igrao do 61. minute, dok je obranu Liverpoola predvodio cijelu utakmicu Dejan Lovren.

Aston Villa je u Birminghamu pobijedila Hull City 2-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić u 74. minuti. Za domaćine su pogotke postigli Agbonhalor (14) i Weimann (36).

Na ljestvici vode Chelsea i Swansea s maksimalnih devet bodova.

REZULTATI:

Leicester City - Arsenal 1-1 (Ulloa 22 / Sanchez 20)

Tottenham - Liverpool 0-3 (Sterling 8, Gerrard 49-11m, Moreno 60)

Aston Villa - Hull City 2-1 (Agbonlahor 14, Weimann 36 / JELAVIĆ 74)

U subotu:

Everton - Chelsea 3-6 (Mirallas 45, Naismith 69, Eto'o 76 / Costa 1,90, Ivanović 3, Coleman 67-autogol, Matić 74, Ramires 77)

Newcastle - Crystal Palace 3-3 (Janmaat 37, Aarons 74, Williamson 88 / Gayle 1, Puncheon 48, Zaha 90+5)

QPR - Sunderland 1-0 (Austin 45+2)

Swansea City - WBA 3-0 (Dyer 2,71, Routledge 24)

West Ham - Southampton 1-3 (Noble 27 / Schneiderlin 45,68, Graziano Pelle 83)

Manchester City - Stoke 0-1 (Diouf 58)

Burnley - Manchester United 0-0