Bačelić-Grgić zabio u polufinalu Belgijskog kupa, njegov Cercle Brugge razbijen

• Club Brugge - Cercle Brugge 5:1
  • Pogodak Bačelića-Grgića
Piše: Hina
srijeda, 4.2.2015. 08:18

HRVATSKI nogometaš Stipe Bačelić-Grgić bio je strijelac za Cercle Brugge u prvom polufinalnom susretu Belgijskog kupa, no njegov je sastav izgubio na gostovanju kod gradskog suparnika Club Bruggea sa 1-5 (1-1).

Bačelić-Grgić je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena izjednačio na 1-1, ali u nastavku je poznatiji klub iz Bruggea s četiri gola napravio veliki korak ka finalu Kupa.

Strijelci za Club Brugge bili su Gedoz (14), De Sutter (49), Vazquez (63), Izquierdo (78) i Storm (89).

Bačelić-Grgić igrao je svih 90 minuta za Cercle Brugge.

Uzvratni susret u kojemu će Cercle Brugge pokušati izvesti pothvat i nadoknaditi veliki zaostatak igrat će se za osam dana.

U drugom polufinalu sastaju se Gent i Anderlecht, a njihov prvi susret igrat će se u srijedu.