• 19. kolo, Premiership:
  • Aston Villa - Tottenham 0:4
Piše: D.D.
srijeda, 26.12.2012. 21:07

BILA je ovo večer Garetha Balea. Nezaustavljivi Velšanin s tri je pogotka potopio istraumatiziranu Aston Villu, koja je u posljednje dvije utakmice primila čak 12 golova! Podsjećamo, Villa je u 18. kolu izgubila od Chelseaja 8:0.

Tottenham je na gostovanju kod Aston Ville došao do desete prvenstvene pobjede, a Spursi su slavili 4:0. Osim Balea, među strijelce se upisao i Defoe. Što se tiče utakmice, mreže su prvih 45 minuta mirovale, a raspad sistema kod Aston Ville započeo je u 58. minuti kada je Defoe zabio za 1:0. U 61. minuti Bale je postigao svoj prvi gol na utakmici. U 73. zabio je za 3:0, a u 84. minuti postavio je konačan rezultat.