Bilić slavio i u četvrtom kolu, Prosinečki ostao bez pobjede u 95. minuti

• Bursaspor - Bešiktaš 0:3
Piše: A.Ha.
nedjelja, 15.9.2013. 23:11

BEŠIKTAŠ je u četvrtom kolu turskog prvenstva stigao do četvrte pobjede. Na gostovanju je momčad bivšeg hrvatskog izbornika deklasirala Bursaspor s 3:0.

Pobjedu Bešiktašu donijeli su Tomaš Sivok, Julien Escude i Hugo Almeida, kojem je to četvrti pogodak ove sezone.

Kayserispor Roberta Prosinečkog ne briljira. Nakon četiri kola ima samo četiri boda. Ovaj put je vodio Kayserispor  kod Genclerbirligija od 48. minute golom Diega Bisewara, ali su domaći uspjeli izjednačiti u 95. minuti preko srpskog nogometaša Nemanje Tomića.