Cibalia izbacila Hajduk iz borbe za Kup

utorak, 23.3.2004. 22:02

IAKO je prije par dana trener Hajduka Vulić izjavio kako su Splićani "spremni za Ligu prvaka", Hajduk je nakon 0:0 iz Vinkovaca na Poljudu izgubio od Cibalie 1:0, čime je eliminiran iz borbe za Kup.

Prva prilika u utakmici pripala je Hajduku, pa je tako Neretljakova lopta poslije kornera u 4. minuti zastala na gredi, ali na kraju se ispostavilo da je to bila najbolja prilika Hajduka u cijeloj utakmici.

Cibalia je povela u 7. minuti golom Križanovića, i taj su rezultat zadržali do kraja zahvaljujući beskrvnoj igri Hajduka.

Hajduk je imao još nekoliko prilika za izjednačenje, ali je golman gostiju Marić bio izvrstan, pa je zahvaljujući njemu ali i lošoj igri Hajduka Cibalia priredila dosad najveće iznenađenje Kupa.

U srijedu će igrati Rijeka - Kamen Ingrad (3:2), Dinamo - Osijek (2:0) i Varteks - Pula 1856 (0:2).