CROP 2003: Boroš i Primorac u trećem kolu

Piše:
petak, 24.1.2003. 19:41
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

CROP 2003: Boroš i Primorac u trećem kolu
OD OSAM hrvatskih predstavnika koji su izborili nastup u glavnom turniru Otvorenog prvenstva Hrvatske u stolnom tenisu, CROP 2003, samo su Tamara Boroš i Zoran Primorac izborili nastup u trećem kolu.

Boroš je u prvom kolu svladala Singapurku Yan Xu sa 4-2 (12-10, 11-9, 8-11, 7-11, 11-5, 12-10), da bi u drugom nastupu bila bolja od Korejke Hye Kyung Jun sa 4-1 (11-7, 11-9, 12-10, 5-11, 11-8), te će u subotu u trećem kolu igrati protiv Kineskinje Huajun Jiang.

Primorac je do trećega kola stigao s dvije pobjede u sedam setova. Prvo je sa 4-3 (11-7, 13-15, 8-11, 11-9, 4-11, 11-1, 12-10) svladao Jugoslavena Aleksandra Karakaševića, da bi zatim s tih istih 4-3 bio bolji i od Nizozemca Trinka Keena (8-11, 6-11, 11-7, 11-8, 11-8, 11-13, 11-8). U subotu ga u trećem kolu očekuje Korejac Seung Min Ryu.

Preostale tri naše predstavnice u ženskom turniru, Andrea Bakula, Sandra Paović i Cornelia Vaida nisu imale sreće i svoj nastup završile su već nakon prvog nastupa. Bakulu je sa 4-1 (11-5, 11-9, 8-11, 11-8, 11-5) svladala Slovakinja Eva Odorova, Paović je naletjela na jaku Ruskinju Svetlanu Ganinu koja ju je svladala sa 4-0 (11-4, 11-2, 11-4, 11-5), dok eje od Vaide bolja bila Japanka Aya Umemura sa 4-2 (14-12, 11-6, 9-11, 11-7, 8-11, 11-5).

U muškom dijelu turnira nastupila su također četiri hrvatska predstavnika, a trojica su okončala svoj nastup nakon 1. kola. Roko Tošić nije imao sreće sa ždrijebom, morao je igrati protiv prvog igrača svijeta, Nijemca Tima Bolla, te izgubio sa uvjerljivih 4-0 (11-4, 11-3, 11-4, 12-10), niti Jakov Krivić nije se mogao pohvaliti povoljnim ždrijebom, jer za protivnika je dobio Kineza Yingchaoa Houa i izgubio sa 4-0 (11-7, 11-9, 11-7, 12-10), dok je Davor Karlovć poražen od Hongkožanina Lai Chak Koa sa 4-2 (11-5, 11-7, 9-11, 9-11, 11-1, 11-8).

REZULTATI,

MUŠKI,

1. KOLO:

Boll (Njem) - TOŠIĆ (HRV) 4-0 (11-4, 11-3, 11-4, 12-10)

Lundqvist (Šve) - Klasek (Češ) 4-2

Mazunov (Rus) - Chila (Fra) bez borbe

Persson (Šve) - Quentel (Fra) 4-0

Cheung (HKG) - Jover (Fra) 4-0

Li Ching (HKG) - Chul Seung Lee (J. Kor) 4-0

Gatien (Fra) - Vlotinos (Grč) 4-2

Hao Wang (Kin) - Muramori (Jap) 4-0

PRIMORAC (HRV) - Karakašević (Jug) 4-3 (11-7, 13-15, 8-11, 11-9, 4-11, 11-1, 12-10)

Keen (Niz) - Kusinski (Polj) 4-1

Mansson (Šve) - Eloi (Fra) 4-1

Seung Min Ryu (J. Kor) - Plachy (Češ) 4-2

Sang Eun Oh (J. Kor) - Moldovan (Nor) 4-0

Lai Chak Ko (HKG) - KARLOVIĆ (HRV) 4-2 (11-5, 11-7, 9-11, 9-11, 11-1, 11-8)

Huang (Kan) - Hielscher (Njem) 4-2

Schlager (Aut) - Keinath (Njem) 4-0

Chih-Yuan Chuan (Tajpeh) - Jiafeng Wang (Nor) 4-0

Legout (Fra) - Korbel (Češ) 4-3

Hakansson (Šve) - Cioti (Rum) 4-3

Guozheng Liu (Kin) - Crisan (Rum) 4-3

Rosskopf (Njem) - Krzeszewski (Polj) 4-3

Wosik (Njem) - Fazekas (Mađ) 4-2

Yingchao Hou (Kin) - KRIVIĆ (HRV) 4-0

Peng-Lung Chiang (Tajpeh) - Shuai Hao (Kin) 4-2

Saive (Bel) - Molin (Šve) 4-1

Blasszczyk (Polj) - Bratanov (Bel) 4-0

Weixing Chen (Aut) - Monrad (Dan) 4-1

Karlsson (Šve) - Such (Polj) 4-0

Grujić (Jug) - Taek Soo Kim (J. Kor) 4-0

Smirnov (Rus) - Pazsy (Mađ) 4-1

Tasaki (Jap) - Filimon (Rum) 4-0

Liqin Wang (Kin) - Tokić (Slo) 4-2

2. KOLO:

PRIMORAC - Keen 4-3 (8-11, 6-11, 11-7, 11-8, 11-8, 11-13, 11-8)

ŽENSKE,

1. KOLO:

Yining Zhang (Kin) - Reed (SAD) 4-1

Bok Rae Kim (J. Kor) - Lovas (Mađ) 4-0

Takahashi (Jap) - Fadejeva (Rus) 4-1

Yang Bai (Kin) - Costes (Fra) 4-1

Batorfi (Mađ) - Poliackova (Svk) 4-3

Nastase (Rum) - Mirou (Njem) 4-0

Odorova (Svk) - BAKULA (HRV) 4-1 (11-5, 11-9, 8-11, 11-8, 11-5)

Steff (Rum) - Hyun Joo Kwon (J. Kor) 4-2

Guanchez (Ven) - Palut (Fra) 4-1

Hyang Mi Lee (J. Kor) - Badescu (Rum) 4-2

Budiene-Garkauskaite (Lit) - Goebel (Njem) 4-3

Hirano (Jap) - Struse (Njem) 4-2

Huajun Jiang (Kin) - Logackaja (Bje) 4-0

Stumper (Njem) - Hiura (Jap) 4-2

Hye Kyung Jun (J. Kor) - Tan-Moufardini (Ita) 4-3

BOROŠ (HRV) - Yan Xu (Sin) 4-2 (12-10, 11-9, 8-11, 7-11, 11-5, 12-10)

Jianfeng Niu (Kin) - Jonsson (Šve) 4-0

Melnik (Rus) - Hain-Hofmann (Njem) 4-2

Kravchenko (Izr) - Legay (Fra) 4-3

Kyung Ah Kim (J. Kor) - Mančić (Jug) 4-0

Fujinuma (Jap) - Kyung Ha Kim (J. Kor) 4-3

Stefanova (Ita) - Wosik (Njem) 4-1

Ganina (Rus) - PAOVIĆ (HRV) 4-0 (11-4, 11-2, 11-4, 11-5), -, -, -

Umemura (Jap) - VAIDA (HRV) 4-2 (14-12, 11-6, 9-11, 11-7, 8-11, 11-5)

Jia Wei Li (Sin) - Ntoulaki (Grč) 4-0

Kostromina (Bje) - Palina (Rus) 4-3

Nemes (Njem) - Gatinska (Bug) 4-0

Konishi (Jap) - Golić (Jug) 4-1

Toth (Mađ) - Soo Hee Shin (J. Kor) 4-0

Xueling Zhang (Sin) - Todorović (Slo) 4-2

Eun Sil Lee (J. Kor) - Yan Ding (Ita) 4-1

Nan Wang (Kin) - Halas (Slo) 4-0

2. KOLO:

Steff - Odorova 4-0

Hirano - Budiene-Garkauskaite 4-2

Huajun Jiang - Stumper 4-0

BOROŠ - Hye Kyung Jun 4-1 (11-7, 11-9, 12-10, 5-11, 11-8).

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najnovije