Đoković rutinski do 3. kola Wimbledona

• Nole je svladao Harrisona za 3. kolo Wimbledona
Piše: Totalsport/ D:.R:
srijeda, 27.6.2012. 23:35

PRVI tenisač svijeta Novak Đoković rutinski je odradio meč 2. kola Wimbledona. Sa 6:4, 6:4, 6:4 je svladao Amerikanca Ryana Harrisona.

Za manje od dva sata (116 minuta), pod krovom središnjeg terena, prokrčio je svoj put prema 3. kolu u kojem ga čeka pobjednik dvoboja između Čeha Radeka Štepaneka i Nijemca Benjamina Beckera.

Đoković je u cijelom meču imao ukupno tri prilike za break koje je savršeno rasporedio i iskoristio - u svakom setu po jednu. Harrison je, s druge strane, u drugom setu šest puta imao šansu oduzeti servis srpskom tenisaču, ali nijednom nije bio uspješan.