EP BOKS: REZULTATI

Piše:
petak, 20.2.2004. 21:55
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati mečeva 1. kola sa Europskog prvenstva u boksu koje se održava u Puli:L

KATEGORIJA DO 57 KG:

ROBERT LAONYI/MAĐ - MARIUS NARKEVICIUS/LIT 22-38

DAVID DAVIES/WAL - THOVMASYAN HARUTYN/ARM 9-23

OLEG JEFIMOVIČ/UKR - GARY SYKES/ENG 30-14

KEDHAFI DJELKHIR/FRA - SUAT LAZE/ALB 2-0 - PREKID U 1. RUNDI

RAIMKOUL MALAHBEKOV/RUS - ALEI ŠAIDULIN/BUG BEZ BORBE

MAJID JELILI/ŠVE - KONSTANTIN KUPATADZE/GRU 18-36

RAMADANI RIDVAN/MAK - SHAHIN IMBRANOV/AZE 2-0 - PREKID U 1. RUNDI

KRZYSZTOF SZOT/POLJ - JETIŠ BAJRAMI/HRV 22-18

KATEGORIJA DO 60 KG:

ENRICO WAGNER/NJEM - ADRIAN ALEXANDRU/RUM 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

OLEKSANDR KLJUČKO/UKR - MARK HASTIE/ŠKO 30-15

ANDREJS AHMEDOVS/LAT - DIMITAR STILIANOV/BUG 15-27

DEJAN ZLATIČANIN/SCG - AYDIN SELCUK/TUR 10-19

SERGEJ OBERNEAC/MOL - AVOYAN BAGRAT/ARM 0-2 PREKID U 3. RUNDI

ANDREW MURRAY/IRS - FILIP PALIĆ/HRV 27-46

HUSNU KOCABAS/NET - ROVSHAN HUSEINOV/AZE 22-34

MOHAMED BOULAKHRAJ/FRA - DOMENIKO VALENTINO/ITA 27-37

AMIR KHAN/ENG - AVTANDIL KASHIA/GRU 20-29

PETER ASHTON/WAL - OVIDIU BOBIRNAT/CIP 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

MURAT HRAČEV/RUS - ERIK ROTH/ŠVE 30-14

KATEGORIJA DO 64 KG:

MILAN PIPERSKI/SCG - ALEKSANDER MALETIN/RUS 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

SZABOLCS PITTYE/MAĐ - IONUT GHEORGHE/RUM 18-38

DARIUS JASEVICTUS/LIT - ROMAN HADJILENCO/MOL 26-11

GARETH COUCH/WAL - ROMAN KULIČENKO/IZR 17-28

JOSE GUITERREZ ALONSO/ŠPA - MUSTAFA KARAGOLLO/TUR 10-31

ABDULLA FARMANN/DAN - SJARHEJ BIKOVSKI/BJE 9-37

PAUL McCLOSKEY/IRS - IGOR PAŠČUK/UKR 16-22

PAVOL HLAVACKA/SVK - TOFIK AHMEDOV/AZE 13-24

EMIR TELALOVIĆ/BiH - BORIS GUERGIEV/BUG 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

KAKHABER JVANIJA/GRU - ALBERT STARIKOV/EST 33-15

BORNA KATALINIĆ/HRV - DAVIDS CILINGARJAN/LAT 2-0 - PREKID U 1. RUNDI

GEVOR GLACIAN/GRČ - WILLY BLAIN/FRA 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

MOHAMED MASSOUDY/NOR - STAWOMIR MALINOVSKI/POLJ 38-23



KATEGORIJA DO 75 KG:

DMITRI SERDJOEK/NIZ - SKENDER JAHIJU/MAK 32-10

ALEKSANDR RUBJUK/EST - DONATAS JASEVICIUS/LIT 24-16

MAMADOU DIAMBANG/FRA - GEORGIOS GAZIS/GRČ 40-23

OLEG MAŠKIN/UKR - GAIDARBEK GAIDARBEKOV/RUS 13-34

MARIAN SIMION/RUM - VLATKO NIKOLOV/SLO 2-0 - PREKID U 1. RUNDI

ANDREJ MIHAJLOV/BJE - JOSE YEBES MOTA/ŠPA 2-0 - PREKID U 3. RUNDI

PIOTR WILCZEWSKI/POLJ - KAROLY BALZSAY/MAĐ 13-35

KENNY ANDERSON/ŠKO - TOMAS ADAMIK/ĆEŠ 20-41

SERDAR USTUNER/TUR - SAVVAS KOKKINOS/CIP 2-0 - PREKID U 3. RUNDI

MICHAEL HENROTIN/BEL - LUKAS WILASCHEK/NJEM 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

MIRZET BAJREKTAREVIĆ/HRV - NIKOLA SJEKLOĆA/SCG 16-32

DIMITRIJ USAGIN/BUG - AKOPYAN ANDRANIK/ARM 18-29

ANDY LEE/IRS - DAVIT TSIKLAURI/GRU 31-18

ANDREA DI LUISA/ITA - DARREN BARKER/ENG 20-32

(Hina) xzm yzm

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije