EP plivanje: Rezultati finala
Tekst se nastavlja ispod oglasa
REZULTATI finalnih utrka posljednjeg dana Europskog prvenstva u plivanju koje se igra u Madridu:
PLIVAČI:
50 m slobodno
1. Aleksandar Popov (Rus) 22.32
2. Stefan Nystrand (Šve) 22.42
3. Lorenzo Vismara (Ita) 22.45
4. Oleksandr Volinec (Ukr) 22.49
5. Mark Foster (VB) 22.57
6. Andrej Kapralov (Rus) 22.64
7. David Maitre (Fra) 22.69
Julien Sicot (Fra) diskvalificiran
400 m mješovito
1. Laszlo Cseh (Mađ) 4:12.86
2. Luca Marin (Ita) 4:14.31
3. Alessio Boggiatto (Ita) 4:14.32
4. Markus Rogan (Aut) 4:17.75
5. Ionnis Kokkodis (Grč) 4:22.62
Tekst se nastavlja ispod oglasa
6. Nicolas Rostoucher (Fra) 4:23.06
7. Vasilios Demetis (Grč) 4:24.42
8. Yves Platel (Švi) 4:25.27
4x100 m mješovito
1. Ukrajina 3:37.14
2. Francuska 3:37.77
3. Mađarska 3:37.86
4. Rusija 3:38.37
5. Finska 3:40.63
6. Slovenija 3:41.10
7. Španjolska 3:43.74
Švedska diskvalificirana
PLIVAČICE:
25km
1. Britta Kamrau (Njem) 4:39:11.0
2. Natalija Pankina (Rus) 4:39:23.5
3. Ivanka Moralieva (Bug) 4:41:21.2
4. Yvetta Hlavacova (Češ) 4:41:22.1
5. Esther Nunez (Špa) 4:42:26.0
6. Claudia Barsi (Mađ) 4:44:53.5
7. Olesja Šaljgina (Rus) 4:45:26.5
8. Alana Scheper (Njem) 4:46:38.7
50 m leđno
1. Ilona Hlavackova (Češ) 29.00
2. Nina Živanevskaja (Špa) 29.03
3. Alessandra Cappa (Ita) 29.28
4. Nikolett Szepesi (Mađ) 29.29
5. Mercedes Peris (Špa) 29.32
6. SANJA JOVANOVIĆ (HRV) 29.54
7. Hinkelien Schreuder (Niz) 29.61
8. Irina Amšenikova (Ukr) 29.70
200 m leptir
1. Otylia Jedrzejczak (Polj) 2:06.47
3. Mette Jacobsen (Dan) 2:09.43
4. Eva Risztov (Mađ) 2:09.98
5. Petra Zahrl (Aut) 2:10.50
6. Aurore Mongel (Fra) 2:10.64
7. Jekaterina Vinogradova (Rus) 2:11.53
8. Beatrix Boulsaevicz (Mađ) 2:11.94
50 m slobodno
1. Therese Alshammar (Šve) 25.12
2. Sviatlana Hahlova (Bje) 25.20
3. Sandra Voelker (Njem) 25.24
4. Marleen Veldhuis (Niz) 25.25
5. Martina Moravcova (Svk) 25.41
6. Chantal Groot (Niz) 25.54
7. Judith Draxler (Aut) 25.71
8. Olga Mukomol (Ukr) 25.73
400 m slobodno
1. Laure Manaudou (Fra) 4:07.90
2. Camelia Potec (Rum) 4:09.31
3. Jana Kločkova (Ukr) 4:10.53
4. Simona Paduraru (Rum) 4:10.86
5. Erika Villaecija (Špa) 4:12.89
6. Melissa Caballero (Špa) 4:15.58
7. Anja Čarman (Slo) 4:16.18
8. Lotte Friis (Dan) 4:17.23
4x100 m mješovito
1. Francuska 4:05.96
2. Ukrajina 4:06.35
3. Nizozemska 4:07.41
4. Italija 4:07.79
5. Švedska 4:08.11
6. Španjolska 4:08.64
7. Danska 4:10.69
8. Mađarska 4:11.71
PLIVAČI:
50 m slobodno
1. Aleksandar Popov (Rus) 22.32
2. Stefan Nystrand (Šve) 22.42
3. Lorenzo Vismara (Ita) 22.45
4. Oleksandr Volinec (Ukr) 22.49
5. Mark Foster (VB) 22.57
6. Andrej Kapralov (Rus) 22.64
7. David Maitre (Fra) 22.69
Julien Sicot (Fra) diskvalificiran
400 m mješovito
1. Laszlo Cseh (Mađ) 4:12.86
2. Luca Marin (Ita) 4:14.31
3. Alessio Boggiatto (Ita) 4:14.32
4. Markus Rogan (Aut) 4:17.75
5. Ionnis Kokkodis (Grč) 4:22.62
7. Vasilios Demetis (Grč) 4:24.42
8. Yves Platel (Švi) 4:25.27
4x100 m mješovito
1. Ukrajina 3:37.14
2. Francuska 3:37.77
3. Mađarska 3:37.86
4. Rusija 3:38.37
5. Finska 3:40.63
6. Slovenija 3:41.10
7. Španjolska 3:43.74
Švedska diskvalificirana
PLIVAČICE:
25km
1. Britta Kamrau (Njem) 4:39:11.0
2. Natalija Pankina (Rus) 4:39:23.5
3. Ivanka Moralieva (Bug) 4:41:21.2
Tekst se nastavlja ispod oglasa
4. Yvetta Hlavacova (Češ) 4:41:22.1
5. Esther Nunez (Špa) 4:42:26.0
6. Claudia Barsi (Mađ) 4:44:53.5
7. Olesja Šaljgina (Rus) 4:45:26.5
8. Alana Scheper (Njem) 4:46:38.7
50 m leđno
1. Ilona Hlavackova (Češ) 29.00
2. Nina Živanevskaja (Špa) 29.03
3. Alessandra Cappa (Ita) 29.28
4. Nikolett Szepesi (Mađ) 29.29
5. Mercedes Peris (Špa) 29.32
6. SANJA JOVANOVIĆ (HRV) 29.54
7. Hinkelien Schreuder (Niz) 29.61
8. Irina Amšenikova (Ukr) 29.70
200 m leptir
1. Otylia Jedrzejczak (Polj) 2:06.47
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Paola Cavallino (Ita) 2:09.27 3. Mette Jacobsen (Dan) 2:09.43
4. Eva Risztov (Mađ) 2:09.98
5. Petra Zahrl (Aut) 2:10.50
6. Aurore Mongel (Fra) 2:10.64
7. Jekaterina Vinogradova (Rus) 2:11.53
8. Beatrix Boulsaevicz (Mađ) 2:11.94
50 m slobodno
1. Therese Alshammar (Šve) 25.12
2. Sviatlana Hahlova (Bje) 25.20
3. Sandra Voelker (Njem) 25.24
4. Marleen Veldhuis (Niz) 25.25
5. Martina Moravcova (Svk) 25.41
6. Chantal Groot (Niz) 25.54
7. Judith Draxler (Aut) 25.71
8. Olga Mukomol (Ukr) 25.73
400 m slobodno
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Laure Manaudou (Fra) 4:07.90
2. Camelia Potec (Rum) 4:09.31
3. Jana Kločkova (Ukr) 4:10.53
4. Simona Paduraru (Rum) 4:10.86
5. Erika Villaecija (Špa) 4:12.89
6. Melissa Caballero (Špa) 4:15.58
7. Anja Čarman (Slo) 4:16.18
8. Lotte Friis (Dan) 4:17.23
4x100 m mješovito
1. Francuska 4:05.96
2. Ukrajina 4:06.35
3. Nizozemska 4:07.41
4. Italija 4:07.79
5. Švedska 4:08.11
6. Španjolska 4:08.64
7. Danska 4:10.69
8. Mađarska 4:11.71
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati