EP stolni tenis: Primorac vodio 3:0, pa - ispao
Tekst se nastavlja ispod oglasa
NAJBOLJI hrvatski stolnotenisač Zoran Primorac nije se uspio plasirati u četvrtfinale Europskoga prvenstva u talijanskom Courmayeru.
Nijemac Torben Wosik svladao je Primorca 4:3 (-5, -7, -10, 5, 7, 4, 11) nakon što je naš stolnotenisač vodio sa 3:0.
Primorčevim porazom jedina naša nada u pojedinačnom dijelu natjecanja ostala je Andrea Bakula. Ona se plasirala u četvrtfinale pobjedom nad Njemicom Elke Wosik 4:0 (4,9, 9,10), a u subotu će se za polufinale boriti protiv Talijanke Wenling Tan Monfardini.
Rezultati:
ŽENE:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Silvija Erdelji (SCG) -Adriana Nastase (RUM) 4;1 (11-9, 12-10, 11-5, 9-11, 11-7)
Irina Palina (RUS)-Nicole Stuse (NJEM) 4:0 (11-7, 11-6,11-7,11-4)
Otilia Badescu (RUM)- Viktoria Pavlovič (BLR) 4 1 (11-7, 9-11, 11-7, 14-12, 11-2)
Laura Stumper (NJEM) - Csilla Batorfi (MAĐ) 4:2 (13-11, 7-11, 12-10, 13-11, 12-14, 11-9)
Wenling Tan-Monfardini (ITA) - Krisztina Toth (MAĐ) 4:2 (11-5, 9-11, 11-8, 11-7, 5-11, 14-12)
ANDREJA BAKULA (CRO)-Elke Wosik (NJE) 4:0 (11-4,11-9,11-9,12-10)
Ruta Budiene-Garkauskaite (LIT) - Galina Melnik (RUS) 4:1 (6-11, 11-7, 11-8, 11-8, 11-6)
Renata Stefanova (ITA) - Mihaela Steff (RUM) 4:1 (11-8, 18-16, 11-7, 11-13, 11-8)
MUŠKI:
Timo Boll (NJEM) - Ferenc Pazsy (MAĐ) 4:0 (11-6, 11-5, 11-6, 11-7)
Michael Maze (DAN) - Nathaniel Tsokias (GRČ) 4:1 (15-13, 10-12, 11-7, 11-9, 12-10)
Aleksei Smirnov (RUS) -Adrian Crisan (RUM) 4:3 (11-9, 8-11, 8-11, 7-11, 11-8, 17-15, 12-10)
Vladimir Samsonov (BLR) - Trinko Keen (NIZ) 4:1 (12-10, 11-8, 11-7, 11-13, 11-5)
Jorg Rosskopf (NJEM)- Bojan Tokič (SLO) 4:3 (11-4, 9-11, 15-13, 11-13, 11-9, 6-11, 11-8)
Jevgenij Šetinjin (BLR) -Patrick Chila (FRA) 4:3 (19-17, 7-11, 11-4, 10-12, 10-12, 12-10, 13-11)
Torben Wosik (NJEM) - ZORAN PRIMORAC (CRO) 4:3 (5-11, 7-11, 10-12, 11-5, 11-7, 11-4, 13-11)
Jean-Philippe Gatien (FRA) -Jorgen Persson (ŠVE) 4:2 (11-7, 11-8, 2-11, 9-11, 11-8, 12-10)
Nijemac Torben Wosik svladao je Primorca 4:3 (-5, -7, -10, 5, 7, 4, 11) nakon što je naš stolnotenisač vodio sa 3:0.
Primorčevim porazom jedina naša nada u pojedinačnom dijelu natjecanja ostala je Andrea Bakula. Ona se plasirala u četvrtfinale pobjedom nad Njemicom Elke Wosik 4:0 (4,9, 9,10), a u subotu će se za polufinale boriti protiv Talijanke Wenling Tan Monfardini.
Rezultati:
ŽENE:
Silvija Erdelji (SCG) -Adriana Nastase (RUM) 4;1 (11-9, 12-10, 11-5, 9-11, 11-7)
Irina Palina (RUS)-Nicole Stuse (NJEM) 4:0 (11-7, 11-6,11-7,11-4)
Otilia Badescu (RUM)- Viktoria Pavlovič (BLR) 4 1 (11-7, 9-11, 11-7, 14-12, 11-2)
Laura Stumper (NJEM) - Csilla Batorfi (MAĐ) 4:2 (13-11, 7-11, 12-10, 13-11, 12-14, 11-9)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Wenling Tan-Monfardini (ITA) - Krisztina Toth (MAĐ) 4:2 (11-5, 9-11, 11-8, 11-7, 5-11, 14-12)
ANDREJA BAKULA (CRO)-Elke Wosik (NJE) 4:0 (11-4,11-9,11-9,12-10)
Ruta Budiene-Garkauskaite (LIT) - Galina Melnik (RUS) 4:1 (6-11, 11-7, 11-8, 11-8, 11-6)
Renata Stefanova (ITA) - Mihaela Steff (RUM) 4:1 (11-8, 18-16, 11-7, 11-13, 11-8)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
MUŠKI:
Timo Boll (NJEM) - Ferenc Pazsy (MAĐ) 4:0 (11-6, 11-5, 11-6, 11-7)
Michael Maze (DAN) - Nathaniel Tsokias (GRČ) 4:1 (15-13, 10-12, 11-7, 11-9, 12-10)
Aleksei Smirnov (RUS) -Adrian Crisan (RUM) 4:3 (11-9, 8-11, 8-11, 7-11, 11-8, 17-15, 12-10)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Vladimir Samsonov (BLR) - Trinko Keen (NIZ) 4:1 (12-10, 11-8, 11-7, 11-13, 11-5)
Jorg Rosskopf (NJEM)- Bojan Tokič (SLO) 4:3 (11-4, 9-11, 15-13, 11-13, 11-9, 6-11, 11-8)
Jevgenij Šetinjin (BLR) -Patrick Chila (FRA) 4:3 (19-17, 7-11, 11-4, 10-12, 10-12, 12-10, 13-11)
Torben Wosik (NJEM) - ZORAN PRIMORAC (CRO) 4:3 (5-11, 7-11, 10-12, 11-5, 11-7, 11-4, 13-11)
Jean-Philippe Gatien (FRA) -Jorgen Persson (ŠVE) 4:2 (11-7, 11-8, 2-11, 9-11, 11-8, 12-10)
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati