EP STOLNI TENIS: ZLATO ZA BOROŠ U PARU

nedjelja, 6.4.2003. 15:54

Hrvatska stolnotenisačica Tamara Boroš osvojila je u paru sa Rumunjkom Michaelom Steff zlatnu medalju na Europskom prvenstvu u stolnom tenisu u talijanskom Courmayeuru.

Boroš i Steff su obranile naslov iz Zagreba svladavši u finalnom dvoboju Mađarice Csillu Batorfi i Krizstinu Toth 4-2 (10-12, 11-9, 11-8, 11-9, 5-11, 16-14).

Ovo je druga medalja za hrvatski stolni tenis, budući da je ženska reprezentacija osvojila srebro.

Naslov europskog prvaka kod stolnotenisača osvojio je Bjelorus Vladimir Samsonov, koji je u finalu svladao Nijemca Torbena Wosika sa 4-0 (11-7, 12-10, 12-10, 11-3).