HNL

Ferencvaroš zabio četiri komada Hajduku: Pogledajte sjajan gol Jeffersona i panenku Arteage

• Prijateljske:
  • Hajduk - Ferencvaroš 2:4
  • Split - Sturm 3:2
Piše: A.Ha.
petak, 29.1.2016. 16:00

HAJDUK je na zimskim pripremama u Turskoj u prvoj pripremnoj utakmici izgubio 2:4 od Ferencvaroša.

Splićani su poveli golom Brazila Jeffersona u 12. minuti sjajnim lobom iz daljine.

Mađari su izjednačili deset minuta kasnije, a zatim i preokrenuli na 4:1. Poraz Hajduka ublažio je Artega, napadač na posudbi iz Palerma, koji je prvijenac zabio panenkom iz jedanaesterca.

Sturm Graz - RNK Split 2:3

U isto vrijeme drugi splitski prvoligaš Split slavio je s 3:2 protiv Sturma iz Graza.

Arroyo je u 2. minuti doveo Split u vodstvo, Kienast je iz jedanaesterca izjednačio, a Maglica u 40. donio "Crvenima" novu prednost.