Francuski Kup: Marseille ispao od drugoligaša
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati utakmica 1. kola francuskog nogometnog Kupa (u zagrada su rimskim brojevima označene lige u kojima klubovi igraju):L
Viry-Chatillon (IV) - Lyon 0-2
Mulhouse (V) - Caen 0-2
Schiltigheim (IV) - Stade Reims (II) 0-2
Vesoul (IV) - Clermont (II) 1-1 (5-6 za Clermont nakon 11-eraca)
Tarbes (VI) - Vannes (IV) 0-3
Beauvais (IV) - Nice 0-4
Marseille - Angers (II) 2-3
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Seyssinet (VI) - Monaco 0-7
Rhone-Vallee (VI) - Menton (VI) 0-0 (3-1 za Rhone-Vallee nakon 11-eraca)
Calais (IV) - Auxerre 0-1
Gambsheim (VI) - Toulouse 0-3
Troyes (II) - Albi (IV) 1-2
Epinal (IV) - Blois (V) 0-1 (produžetak)
Boulogne-sur-Mer (IV) - Avranches (V) 1-0 (produžetak)
La Montagnarde (V) - Pontivy (IV) 2-0
Toulon (IV) - Montceau (V) 3-0
Saint-Dizier (VI) - Lens 0-4
Quevilly (IV) - Guingamp (II) 1-0
Rodez (IV) - Metz 1-2
Bordeaux - Istres 2-0
Cournon (VI) - Nantes 0-3
Langueux (VII) - Paris St Germain 1-6
La Fleche (V) - Libourne (III) 1-2
Saumur (VI) - Paris FC (IV) 2-2 ( 4-3 za Saumur nakon 11-eraca)
Sochaux - Bastia 1-0
U petak:
Lille - Le Mans (II) 2-1
Sedan (II) - Strasbourg 3-1
Nancy (II) - Ajaccio 1-1 (5-4 za Ajaccio nakon 11-eraca)
Chateauroux (II) - Grenoble (II) 2-3 (produžetak)
Rennes - Brest (II) 1-0 (produžetak)
Nedjelja:
Haguenau (VI) - Romorantin (III)
Nimes (III) - St Etienne
(Hina) xzm yzm
Viry-Chatillon (IV) - Lyon 0-2
Mulhouse (V) - Caen 0-2
Schiltigheim (IV) - Stade Reims (II) 0-2
Vesoul (IV) - Clermont (II) 1-1 (5-6 za Clermont nakon 11-eraca)
Tarbes (VI) - Vannes (IV) 0-3
Beauvais (IV) - Nice 0-4
Marseille - Angers (II) 2-3
Seyssinet (VI) - Monaco 0-7
Rhone-Vallee (VI) - Menton (VI) 0-0 (3-1 za Rhone-Vallee nakon 11-eraca)
Calais (IV) - Auxerre 0-1
Gambsheim (VI) - Toulouse 0-3
Troyes (II) - Albi (IV) 1-2
Epinal (IV) - Blois (V) 0-1 (produžetak)
Boulogne-sur-Mer (IV) - Avranches (V) 1-0 (produžetak)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
La Montagnarde (V) - Pontivy (IV) 2-0
Toulon (IV) - Montceau (V) 3-0
Saint-Dizier (VI) - Lens 0-4
Quevilly (IV) - Guingamp (II) 1-0
Rodez (IV) - Metz 1-2
Bordeaux - Istres 2-0
Cournon (VI) - Nantes 0-3
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Langueux (VII) - Paris St Germain 1-6
La Fleche (V) - Libourne (III) 1-2
Saumur (VI) - Paris FC (IV) 2-2 ( 4-3 za Saumur nakon 11-eraca)
Sochaux - Bastia 1-0
U petak:
Lille - Le Mans (II) 2-1
Sedan (II) - Strasbourg 3-1
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Nancy (II) - Ajaccio 1-1 (5-4 za Ajaccio nakon 11-eraca)
Chateauroux (II) - Grenoble (II) 2-3 (produžetak)
Rennes - Brest (II) 1-0 (produžetak)
Nedjelja:
Haguenau (VI) - Romorantin (III)
Nimes (III) - St Etienne
(Hina) xzm yzm
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati