• Bez Sammira u sastavu gostiju
  • Getafe nakon 15 utakmica došao do pobjede
Piše: L.Š.
nedjelja, 30.3.2014. 23:10

GETAFE je u 31. kolu Primere došao do pobjede nakon čak 15 utakmica u kojima su uzeli bod ili izgubili. Momčad iz predgrađa Madrida slavila je na Mestalli protiv Valencije bez Sammira u sastavu, a nije ih omelo niti rano vodstvo domaćina.

U sedmoj minuti Eduardo Vargas je zabio za 1:0, ali do odmora su Angel Lafita i Ciprian Marica to pretvorili u 1:2. U nastavku je u 87. minuti priču zaključio Pedro Leon pogotkom za konačnih 1:3, a u 90. minuti crveni karton je zaradio igrač Valencije Jeremy Mathieu.

Getafe je s ova tri boda došao do daha, pobjegao iz zone koja bodi u drugu ligu, nalaze se na 16. mjestu s 31 bodom, jednim više od Valladolida, Almerije i Osasune. Valencia je nakon ovog izgubila vjerojatno i posljednju šansu za plasman u Europu, trenutno su na devetoj poziciji s 40 bodova.