Atletika

Golden Gala Rim: Rezultati

Piše:
subota, 12.7.2003. 00:25
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI sa atletskog "Golden Gala" mitinga u Rimu, trećeg iz serije "Zlatne lige":

ATLETIČARI,

200 m:

1. Bernard Williams (SAD) 20.01 - najbolji rezultat sezone

2. Shawn Crawford (SAD) 20.02

3. Stephane Buckland (Mri) 20.48

4. Patrick Johnson (Aus) 20.50

5. Sherwin Vriese (JAR) 20.72

6. Jason Gardner (VB) 20.92

7. Massimiliano Donati (Ita) 21.41

vis:

1. Jacques Freitag (JAR) 2,35 - najbolji rezultat sezone

2. Mark Boswell (Kan) 2,31

3. Jermaine Mason (Jam) 2,31

4. Stefan Holm (Šve) 2,28

5. Andrej Sokolovskij (Ukr) 2,25

6. Jaroslav Baba (Češ) 2,25

6. Matt Hemingway (SAD) 2,25

8. Jaroslav Rjbakov (Rus) 2,20

motka:

1. Romain Mesnil (Fra) 5,92 - najbolji rezultat sezone

2. Giuseppe Gibilisco (Ita) 5,82

3. Nick Hysong (SAD) 5,77

4. Lars Borgeling (Njem) 5,72

5. Vadim Strogaljev (Rus) 5,72

6. Okkert Brits (JAR) 5,62

6. Jeff Hartwig (SAD) 5,62

8. Adam Ptaček (Češ) 5,62

1500 m:

1. Hicham El Guerrouj (Mar) 3:29.76 - najbolji rezultat sezone

2. Bemjamin Kipkirui (Ken) 3:32.59

3. Reyes Estevez (Špa) 3:32.86

4. Ivan Heško (Ukr) 3:34.18

5. Juan Carlos Higuero (Špa) 3:34.19

6. Gert Jan Liefers (Niz) 3:34.89

7. Abdelkader Hachlaf (Mar) 3:35.12

8. Vjačeslav Šabunin (Rus) 3:35.13

400 m prepone:

1. Felix Sanchez (Dom) 48.15

2. Llewellyn Herbert (JAR) 48.50

3. Christopher Rawlinson (VB) 48.50

4. Kemel Thompson (Jam) 48.62

5. Bershaw Jackson (SAD) 48.62

6. Joey Woody (SAD) 48.84

7. Jiri Mužik (Češ) 49.13

8. Alwyn Myburgh (JAR) 49.27

9. Sherman Armstrong (SAD) 51.13

koplje:

1. Sergej Makarov (Rus) 84,74

2. Boris Henry (Njem) 83,87

3. Christian Nicolay (Njem) 81,76

4. Jan Železny (Češ) 81,52

5. Dariusz Trafas (Polj) 80,97

6. Peter Blank (Njem) 80,28

7. Aleksander Ivanov (Rus) 79,91

8. Eriks Rags (Lat) 78,60

400 m:

1. Tyree Washington (SAD) 44.42

2. Jerome Young (SAD) 44.71

3. Brandon Simpson (Jam) 44.87

4. Avard Moncur (Bah) 45.02

5. Ingo Schultz (Njem) 45.06

6. Gregory Haughton (Jam) 45.21

7. Alleyne Francique (Grn) 45.33

8. Cedric van Branteghem (Bel) 45.57

9. Marco Salvucci (Ita) 46.46

110 m prepone:

1. Allen Johnson (SAD) 13.08

2. Xiang Liu (Kin) 13.20

3. Duane Ross (SAD) 13.24

4. Ron Bramlett (SAD) 13.34

5. Stanislav Olijars (Lat) 13.37

6. Chris Phillips (SAD) 13.43

7. Ladji Doucoure (Fra) 13.66

8. Andrea Giaconi (Ita) 13.85

9. Emiliano Pizzoli (Ita) 14.21


ATLETIČARKE,

5000 m:

1. Meseret Defar (Eti) 14:40.34

2. Gabriela Szabo (Rum) 14:41.35

3. Ejegayehnu Dibaba (Eti) 14:41.67

4. Tirunesh Dibaba (Eti) 14:41.97

5. Zhor El Kamch (Mar) 14:42.53

6. Berhane Adere (Eti) 14:42.89

7. Werkenesh Kidane (Eti) 14:44.40

8. Jelena Zadorožnaja (Rus) 14:51.61

dalj:

1. Elva Goulbourne (Jam) 6,71

2. Tatjana Kotova (Rus) 6,63

3. Grace Upshaw (SAD) 6,56

4. Anju George (Ind) 6,51

5. Tunde Vaszi (Mađ) 6,50

6. Bronwyn Thompson (Aus) 6,46

7. Jade Johnson (VB) 6,35

8. Tina Carman (Slo) 6,26

200 m:

1. Torri Edwards (SAD) 22.28

2. Debbie Ferguson (Bah) 22.65

3. Kelli White (SAD) 22.71

4. Anastazija Kapačinskaja (Rus) 22.83

5. Kim Gevaert (Bel) 22.84

6. Cydonie Mothersill (Kaj) 23.13

7. Lauren Hewitt (Aus) 23.16

8. Daniela Graglia (Ita) 23.55

800 m:

1. Maria Mutola (Moz) 1:57.21

2. Jolanda Čeplak (Slo) 1:57.44

3. Mina Ait Hammou (Mar) 1:57.82

4. Stephanie Graf (Aut) 1:57.99

5. Claudia Gesell (Njem) 1:58.93

6. Tamsyn Lewis (Aus) 1:59.88

7. Diane Cummins (Kan) 2:00.08

8. Brigita Langerholc (Slo) 2:00.63

100 m:

1. Chandra Sturrup (Bah) 10.89 - najbolji rezultat sezone

2. Kelli White (SAD) 10.99

3. Torri Edwards (SAD) 11.05

4. Muriel Hurtis (Fra) 11.10

5. Chryste Gaines (SAD) 11.13

6. Debbie Ferguson (Bah) 11.23

7. Marina Kislova (Rus) 11.26

8. Merlene Ottey (Slo) 11.31

1500 m:

1. Olga Jegorova (Rus) 4:01.00 - najbolji rezultat sezone

2. Natalia Rodriguez (Špa) 4:01.30

3. Suzy Favor-Hamilton (SAD) 4:01.69

4. Kelly Holmes (VB) 4:01.96

5. Jo Pavey (VB) 4:02.03

6. Judit Varga (Mađ) 4:02.19

7. Hasna Benhassi (Mar) 4:02.54

8. Jekaterina Rozenberg (Rus) 4:02.65

troskok:

1. Yamile Aldama (Kub) 15,29 - najbolji rezultat sezone

2. Tatjana Lebedeva (Rus) 14,86

3. Magdelin Martinez (Ita) 14,75

4. Ana Pjatih (Rus) 14,36

5. Jelena Olejnikova (Rus) 14,34

6. Baia Raouli (Alž) 14,12

7. Barbara Lah (Ita) 14,12

8. Carlota Castrejana (Špa) 14,08
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije