James i Wade sredili Pacerse za izjednačenje u finalu Istoka

• Miami izjednačio u seriji u finalu Istoka (1-1)
  • Indiana - Miami 83:87
Piše: L.Š.
srijeda, 21.5.2014. 09:03

MIAMI Heat svladao je Indiana Pacerse u drugoj utakmici finala Istoka, gosti su u Indianapolisu slavili rezultatom 87:83 dva dana nakon što su uvjerljivo poraženi u prvom susretu.

Pacersi su imali dobru priliku otići i do 2-0 u seriji, no u posljednjoj četvrtini je ponajprije James pretvorio četiri poena zaostatka Miamija u njihovu prednost. Ključna je bila serija 12:2 krajem susreta, koja je donije konačno rješenje.

Dva najbolja igrača aktualnih prvaka, James i Wade, istaknuli su se u najvažnijim minutama pa su tako od 25 poena svoje momčadi u zadnjih 12 minuta ubacili kombinirano 22 poena.

Ukupno je na kraju Wade ubacio 23, a James 22 poena uz šest asistencija i sedam skokova. Kod domaćina je najefikasniji sa 25 poena i sedam asistencija bio Lance Stephenson, George je uz slab šut (4/16) ubacio 14, a Hill 13 poena.

Sljedeće dvije utakmice igraju se u Miamiju, u subotu i ponedjeljak.