Karate - Ivana Bebek najbolja juniorka

Piše:
nedjelja, 22.5.2005. 21:28
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

EUROPSKA seniorska prvakinja Petra Narandža izgubila je finale juniorskog prvenstva Hrvatske u svojoj kategoriji od klupske i reprezentativne kolegice Ivane Bebek.

Danil Domdjoni je siguran prvak u kategoriji do 60kg, Goran Lučin do 70kg i Jelena Kovačević do 53 kg. Virovitičanin Ivan Škreblin ovogodišnji je prvak kategorije do 65kg, "Tempovac" Ivan Gorjanc pobjednik kategorije do 80kg.

Ekipni prvaci države su juniori čakovečkog Globusa pobjedom nad Hrvatskim dragovoljcem, te juniorke riječke RI Croatie pobjedom nad Opatijom.

Činjenica da je 26 klubova među osvajačima medalja dokaz je masovnosti kvalitetnog rada širom Hrvatske, a najuspješniji su članovi riječke RI Croatie i zagrebačkog Hrvatskog dragovoljca s po 4 osvojene medalje, te Opatija i čakovački Globus kojima su pripala po 3 odličja.

JUNIORI:

Ekipno: 1.Globus (Čakovec), 2.Hrvatski dragovoljac (Zagreb), 3.Nedelišće i Samobor

Pojedinačno:

-60kg: 1.Danil DOMDJONI (B BIOGRAD), 2.Tomislav STEPIĆ (Slavonski Brod), 3.Marko GRADINJANIN (Virovitica) i Radmilo RULA (Kapalst, Karlovac).

-65kg: 1.Ivan ŠKREBLIN (Virovitica), 2.Matija BLAŽIČEVIĆ (Polet, Zagreb), 3.Lovro ĆORIĆ (Zrinski, Cista Velika) i Adis HAMZIĆ (Finida, Poreč).

-70kg: 1.Goran LUČIN (RI Croatia, Rijek), 2.Mate ODAK (Hrvatski Dragovoljac, Zagreb), 3.Robert TRUBELJA (Okinawa, N.Marof) i Esmir MUŠIĆ (TAD, rijeka).

-75kg: 1.Luka GAVRANOVIĆ (Princ, Zagreb), 2.Marinko MILOŠ (Hrvatski Dragovoljac, zagreb), 3. Pero VUČIĆ (Hravtski Dragovoljac, Zagreb) i Dean ČAVLEK (Lošinj).

-80kg: 1.Ivan GORJANC (Tempo, Zagreb), 2.Toni Markić (Zrinski, Cista Velika), 3.Leon Gajica (Omega, Zagreb).

+80kg: 1.Goran Živković (Velika Gorica), 2.Nebojša Bošnjak (Student, Zagreb), 3.Branko Perić (Nedelišće) i Roberto BOŠNJAK (Globus, Čakovec).

JUNIORKE:

Ekipno: 1.RI CROATIA (Rijeka), 2.OPATIJA, 3.TAD (Rijeka) i FINIDA (Poreč)

Pojedinačno:

-53kg: Jelena KOVAČEVIĆ (Opatija), 2.Karolina KRŽINA (Globus, Čakovec), 3.Željka KLEMAR (stijena, Zagreb) i Ana BARIŠEC (Mladost, Ivanić Grad).

-60kg: Ivana BEBEK (RI Croatia, Rijeka), 2.Petra NARANDŽA (RI Croatia, Rijeka), 3.Andrea BRNIĆ (Učka) i Azra SALEŠ (TAD, Rijeka).

+60kg: Tea MOŠMONDOR (Samobor ANIND), 2.Ema ANIČIĆ (Zamet, Rijeka), 3.Katerina PUČIĆ (Vrapče, Zagreb) i Ivana MARINČIĆ (Opatija).
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije