Karlović u krizi: "Div sa Šalate" ispao u 1. kolu San Josea

• 1. kolo ATP San Jose:
  • Karlović - Johnson 6:7, 6:4, 7:6
Piše: D.D.
četvrtak, 14.2.2013. 10:35

IVO KARLOVIĆ izgubio je u 1. kolu ATP turnira u San Joseu. "Div sa Šalate" poražen je od Stevea Johnsona 6:7, 6:4, 7:6.

Amerikanac, inače 154. igrač svijeta, svladao je Karlovića, 155. igrača svijeta, za dva sata i 20 minuta igre. Hrvatskom tenisaču pripao je prvi set, ali je Johnson u drugom setu uzeo Karloviću servis. U trećem i odlučujućem setu Karlović je imao dvije  meč lopte, no Johnson je preokrenuo rezultat u tie-breaku te je došao do velike pobjede.