Kovačić propustio Interovu pobjedu protiv Chieva zbog ozljede gležnja

• Kovačić je propustio utakmicu Intera i Chieva
  • Inter je pobijedio 3:1
Piše: A. Ha.
nedjelja, 10.2.2013. 22:47

INTER je s 3:1 pobijedio Chievo u 24. kolu Serie A, a mladog hrvatskog nogometaša Matea Kovačića nije bilo niti na klupi.

"Trener Andrea Stramaccioni je odlučio da neće riskirati s Kovačićem jer ima problema s gležnjem", objavljeno je na službenoj stranici Intera.

Već u drugoj minuti Inter je poveo golom Antonija Cassana. Dvadeset minuta kasnije Chievo je izjednačio preko Luce Rigonija, ali u 27. minuti Andrea Ranocchia vraća prednost Interu. U petoj minuti drugog poluvremena Diego Milito je lijepim udarcem iskoristio asistenciju Estebana Cambiassa za potvrdu pobjede Nerazzurra.

Inter je četvrta momčad lige s 11 bodova manje od vodećeg Juventusa. Chievo je 12.