• Rijeka svladala Grobničan 3:2
  • Kramarić zabio svoj prvi gol za Rijeku
Piše: I.G.
utorak, 10.9.2013. 21:55

ANDREJ KRAMARIĆ postigao je svoj prvi gol za Rijeku u debiju za momčad s Kantride. Rijeka je sa 3:2 slavila u Mavrincima protiv Grobničana.

Pune tribine stadiona lokalnog niželigaša dočekala su "europsku Rijeku" u prijateljskoj utakmici. Domaći su poveli golom Paola Sobotinčića u 7. minuti, a već u 13. ukazao se Kramarić koji je namjestio drugom bivšem dinamovcu Krstanoviću za izjednačenje. Tri minute kasnije opet Kramarić, s vrha kaznenog prostora zabio je prekrasan gol za preokret, a onda je zatresao i stativu te se odmah pokazao kao veliko pojačanje za momčad Matjaža Keka.

Cesarec je povisio u drugom dijelu, a Sertić postavio konačni rezultat.

Rijeka u nedjelju u 19 sati igra u Koprivnici protiv Slaven Belupa.