KUP EUROPE: BRITANCI I RUSKINJE U VODSTVU

Piše:
subota, 21.6.2003. 23:09
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati prvog dana Atletskog kupa Europe (Superliga), koji se održava u Firenzi:L

ATLETIČARI -

100m:

1. Mark Lewis-Francis (VB) 10.22

2. Aime Nthepe (Fra) 10.36

3. A.Gavelas (Grč) 10.44

400 m:

1. Marc Raquil (Fra) 44.88

2. Ingo Schultz (Nje) 45.19

3. Iwan Thomas (VB) 45.58

1500m:

1. J.C.Higuero (Špa) 3:49.16

2. M.Formela (Polj) 3:49.22

3. Michael East (VB) 3:49.60

5000m:

1. Ismail Sghyr (Fra) 13:43.70

2. Jesus Espana (Špa) 13:44.68

3. Dieter Baumann (Nje) 13:45.55

400m prepone:

1. Chris Rawlinson (VB) 48.45

2. P.Iakovakis (Grč) 49.23

3. R.Maščenko (Rus) 49.43

4x100:

1. Italija 38.42

2. Poljska 38.45

3. V. Britanija 38.60

vis:

1. Y. Ribakov (Rus) 2.34

2. A.Talotti (Ita) 2.30

3. Grzegorz Sposob (Polj) 2.27

dalj:

1. Louis Tsatoumas (Grč) 8.06

2. Yago Lamela (Špa) 7.96

3. Nils Winter (Nje) 7.85

kugla:

1. Manuel Martinez (Špa) 21.08

2. Carl Myerscough (VB) 20.72

3. P.Čumačenko (Rus) 20.12

kladivo:

1. Karsten Kobs (Nje) 80.63

2. W.Kondratowicz (Polj) 78.37

3. A.Papadimitriou (Grč) 78.11

POREDAK:

1. V. Britanija 52

2. Francuska 51

3. Njemačka 48,5

4. Španjolska 45

5. Rusija 44

6. Poljska 43

7. Grčka 38,5

8. Italija 37

ATLETIČARKE -

100m:

1. Christine Arron (Fra) 11.07

2. Marina Kislova (Rus) 11.19

3. Glory Alozie (Špa) 11.29

400m:

1. S.Pospelova (Rus) 50.85

2. Lee McConnell (VB) 51.37

3. C.Goudenoudi (Grč) 52.11

800m:

1. Claudia Gesell (Nje) 2:00.85

2. Maria Cioncan (Rum) 2:01.02

3. M.T.Martinez (Špa) 2:01.63

3000m:

1. Olga Jegorova (Rus) 8:55.73

2. Hayley Tullett (VB) 8:57.45

3. S.Mockenhaupt (Nje) 8:57.69

400m prepone:

1. Ionela Tirlea (Rum) 54.47

2. Natasha Danvers (VB) 55.01

3. Heike Meissner (Nje) 55.22

4x100:

1. Francuska 42.62

2. Njemačka 43.13

3. Rusija 43.23

motka:

1. Annika Becker (Nje) 4.50

2. Tatyana Polnova (Rus) 4.45

3. M.Poissonnier (Fra) 4.35

troskok:

1. Anna Pyatykh (Rus) 14.79

2. Magdeline Martinez (Ita) 14.76

3. Adelina Gavrila (Rum) 14.45

Disk:

1. E.Voggoli (Grč) 62.11

2. M.Robert-Michon (Fra) 61.67

3. Natalya Sadova (Rus) 61.59

koplje:

1. Steffi Nerius (Nje) 63.30

2. Mirella Manjani (Grč) 63.13

3. C.Coslovich (Ita) 62.70

POREDAK:

1. Rusija 63

2. Njemačka 59

3. Francuska 47

4. Grčka 46

5. V. Britanija 40

6. Španjolska 40

7. Rumunjska 32

8. Italija 31

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije