Lahm: Nemoguće je čuvati takve igrače svih 90 minuta

• Bayern - Barcelona 3:2 (0:3)
  • Barcelona će igrati u finalu LP
Piše: S.Č
srijeda, 13.5.2015. 08:11

PREMDA je Bayern u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka na svojoj Allianz Areni pobijedio Barcelonu 3:2, katalonska momčad će 6. lipnja u Berlinu igrati veliko finale, jer je zaliha s Camp Noua od 3:0 bila dovoljna.

Bayern je krenuo odlično, rano je poveo, no nada da mogu nadoknaditi zaostatak 0:3 s Camp Noua trajala je samo 15 minuta, do izjednačujućeg pogotka Neymara.

"Navijači su bili sjajni. Vjerovali u čudo, ali ipak nismo mogli do njega. Nemoguće je zaustaviti takve igrače 90 minuta. Nismo izgubili danas, već u prvom meču", rekao je kapetan Bayerna Philipp Lahm.

Strijelac jednog gola za bavarsku momčad Thomas Muller istaknuo je greške u obranu kao ključ ispadanja:

"Odigrali smo odličnu utakmicu u prvom poluvremenu, ali dvije greške u obrani i mnoštvo promašaja u napadu skupo su nas koštali. To me užasno nervira.''