Liga prvaka

Liga prvaka: Barcelona i Chelsea, Inter i Bayern, Arsenal i Porto, Valencia i Roma...

Piše:
četvrtak, 24.8.2006. 19:00
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

U 18 sati u Monacu održan je ždrijeb skupina ovogodišnje Lige prvaka. Aktualni prvak Barcelona imat će vrlo težak posao u skupini A, u kojoj su i Klasnićev Werder Bremen, Chelsea te Levski.

32 europska kluba bila su raspoređena u četiri jakosne skupine od po 8 klubova. U istoj grupi nisu se mogli naći klubovi iz iste jakosne skupine.

Liga prvaka počinje ogledima prvog kola 12. i 13. rujna, a finale je 23. svibnja

Grupe:

Grupa A
 Barcelona
 Chelsea
 Bremen
 Levski

Grupa B
 Inter
 Bayern
 Sporting
 Spartak Moskva

Grupa C
 Liverpool 
 
PSV 
 
Bordeaux
 Galatasaray

Grupa D
 Valencia
 Roma
 Olympiacos
 Šahtar

Grupa E
 Real Madrid
 Lyon
 Steaua
 Dinamo Kiev

Grupa F
 Manchester United
 Celtic
 Benfica
 Kopenhagen

Grupa G
 Arsenal
 Porto
 CSKA Moskva
 Hamburg

Grupa H
 Milan
 Lille
 AEK
 Anderlecht

Jakosne skupine prije izvlačenja:

Skupina 1
Barcelona
Milan
Real
Inter
Liverpool
Arsenal
Manchester United
Valencia

Skupina 2
Lyon
Porto
PSV
Bayern
Chelsea
Roma
Celtic
Lille

Skupina 3
Sporting
Benfica
Bordeoux
Steaua
Bremen
Olympiacos
CSKA Moskva
AEK

Skupina 4
Anderlecht
Dynamo Kiev
Levski
Šahtar
Galatasaray
Hamburg
Spartak Moskva
Kopenhagen

Raspored po skupinama:

SKUPINA A:

1. kolo (12. rujna):
Chelsea - Werder Bremen
Barcelona - Levski Sofija

2. kolo (27. rujna):
Levski - Chelsea
Werder - Barcelona

3. kolo (18. listopada):
Werder - Levski
Chelsea - Barcelona

4. kolo (31. listopada):
Levski - Werder
Barcelona - Chelsea

5. kolo (22. studenoga):
Werder - Chelsea
Levski - Barcelona

6. kolo (5. prosinca):
Chelsea - Levski
Barcelona - Werder Bremen

SKUPINA B:

1. kolo (12. rujna):
Sporting - Inter
Bayern - Spartak Moscow

2. kolo (27. rujna):
Spartak - Sporting
Inter - Bayern

3. kolo (18. listopada):
Inter - Spartak
Sporting - Bayern

4. kolo (31. listopada):
Spartak - Inter
Bayern - Sporting

5. kolo (22. studenoga):
Spartak - Bayern
Inter - Sporting

6. kolo (5. prosinca):
Sporting - Spartak
Bayern - Inter

SKUPINA C:

1. kolo (12. rujna):
Galatasaray - Bordeaux
PSV - Liverpool

2. kolo (27. rujna):
Liverpool - Galatasaray
Bordeaux - PSV

3. kolo (18. listopada):
Bordeaux - Liverpool
Galatasaray - PSV

4. kolo (31. listopada):
Liverpool - Bordeaux
PSV - Galatasaray

5. kolo (22. studenoga):
Bordeaux - Galatasaray
Liverpool - PSV

6. kolo (5. prosinca):
Galatasaray - Liverpool
PSV - Bordeaux

SKUPINA D:

1. kolo (12. rujna):
Olympiakos - Valencia
Roma - Šahtar

2. kolo (27. rujna):
Šahtar - Olympiakos
Valencia - Roma

3. kolo (18. listopada):
Valencia - Šahtar
Olympiakos - Roma

4. kolo (31. listopada):
Šahtar - Valencia
Roma - Olympiakos

5. kolo (22. studenoga):
Valencia - Olympiakos
Šahtar - Roma

6. kolo (5. prosinca):
Olympiakos - Šahtar
Roma - Valencia

SKUPINA E:

1. kolo (13. rujna):
Dynamo - Steaua
Lyon - Real Madrid

2. kolo (26. rujna):
Real Madrid - Dynamo
Steaua - Lyon

3. kolo (17. listopada):
Steaua - Real Madrid
Dynamo - Lyon

4. kolo (1. studenoga):
Real Madrid - Steaua
Lyon - Dynamo

5. kolo (21. studenoga):
Steaua - Dynamo
Real Madrid - Lyon

6. kolo (6. prosinca):
Dynamo - Real Madrid
Lyon - Steaua

SKUPINA F:

1. kolo (13. rujna):
Manchester United - Celtic
FC Copenhagen - Benfica

2. kolo (26. rujna):
Benfica - Manchester United
Celtic - FC Copenhagen

3. kolo (17. listopada):
Celtic - Benfica
Manchester United - FC Copenhagen

4. kolo (1. studenoga):
FC Copenhagen - Manchester United
Benfica - Celtic

5. kolo (21. studenoga):
Benfica - FC Copenhagen
Celtic - Manchester United

6. kolo (6. prosinca):
Manchester United - Benfica
FC Copenhagen - Celtic

SKUPINA G:

1. kolo (13. rujna):
Porto - CSKA
HSV - Arsenal

2. kolo (26. rujna):
Arsenal - Porto
CSKA - HSV

3. kolo (17. listopada):
CSKA - Arsenal
Porto - HSV

4. kolo (1. studenoga):
Arsenal - CSKA
HSV - Porto

5. kolo (21. studenoga):
CSKA - Porto
Arsenal - HSV

6. kolo (6. prosinca):
Porto - Arsenal
 HSV - CSKA

SKUPINA H:

1. kolo (13. rujna):
Anderlecht - Lille
Milan - AEK

2. kolo (26. rujna):
AEK - Anderlecht
Lille - Milan

3. kolo (17. listopada):
Lille - AEK
Anderlecht - Milan

4. kolo (1. studenoga):
AEK - Lille
Milan - Anderlecht

5. kolo (21. studenoga):
Lille - Anderlecht
AEK - Milan

6. kolo (6. prosinca):
Anderlecht - AEK
Milan - Lille

A.H.

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije