Hrvatski klubovi u Europi

Lille bolji od Slaven Belupa

srijeda, 28.7.2004. 20:34

SLAVEN BELUPO izgubio je u prvoj polufinalnoj utakmici Intertoto kupa u gostima od Lillea rezultatom 0:3.

U 8. minuti susreta Christoph Landrin je nakon ubačaja iz kuta došao do lopte i postigao prekrasan pogodak. Lisjak nije mogao ništa učiniti.

U 29. minuti strijelac za Lille bio je Brunel.

U 48. minuti Ačimović je pogodio gol Lisjaka pokraj statične obrane Slaven Belupa.

Na stadionu je nešto više od 10.000 ljudi, atmosfera je sjajna, vremenski uvjeti idealni: 22°C uz lagani vjetar

Sastavi:
Lille: Sylva, Chalme, Plestan, Dante, Tofforeau, Landrin, Dumont, Bodmer, Brunel, Ačimović, Moussilou