Lokomotiva rutinski odnijela bodove iz Zadra

• Zadar - Lokomotiva 0:2
Piše: A. Ha.
petak, 8.11.2013. 19:36

U PRVOJ utakmici 16. kola HNL-a na Stanovima Lokomotiva je slavila s 2:0 protiv Zadra.

Lokosi su sjajno otvorili utakmicu i poveli u osmoj minuti pogotkom kapetana Mesarića koji je zabio nakon ubačaja iz kuta Mišića. Zadar je najveću priliku za izjednačenje propustio u 15. minuti preko Tadića koji je u padu iz voleja pogodio gredu. Zadar je u 81. minuti ostao s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio kapetan Jerbić, a pobjedu gostujuće momčadi potvrdio je prvijencem Pavičić nakon kontranapada.

Lokomotiva je četvrta momčad lige s 29 bodova koliko ima i trećeplasirana Rijeka. Zadar je sedmi s 14 bodova manje.