Manchesteru i Van Gaalu barem malo mira: United u Kupu izbacio drugoligaša

• FA Kup, 1/16 finala: Derby County - Manchester United 1:3
Piše: Z.A.
subota, 30.1.2016. 08:46

MANCHETSER UNITED prošao je u osminu finala FA Kupa pobjedom u gostima kod  Derby Countya (3:1), petoplasirane momčadi Championshipa.

Rooney je u 16. minuti zabio za vodstvo Uniteda i tako nastavio golgeterski preporod, a za domaće je izjednačio Thorne u 36. minuti.

United je dominirao u drugom poluvremenu, što je donijelo pobjedu golovima Blinda u 65. i Mate u 83. minuti za prolaz Uniteda u osminu finala i barem privremeno olakšanje  menadžeru Van Gaalu kojem mediji zbog loših rezultata i još gore igre Manchestera svaki dan daju otkaz.