Mladi Hrvati poharali Englesku: Vulićevi tinejdžeri drugi put u dva dana pobijedili domaće vršnjake

• Engleska - Hrvatska 1:2
  • Hrvatska je drugi put u tri dana istim rezultatom pobijedila domaćina
Piše: Z.A.
srijeda, 5.3.2014. 18:43

NAKON pobjede (2:1) u ponedjeljak u izborničkom debiju Zorana Vulića, mlada hrvatska reprezentacija ponovila je rezultat u srijedu, a osim raspleta, identičan je bio i zaplet: Englezi su poveli, Hrvatska preokrenula.

Na St. George's Parku strijelac za vodstvo Engleske je bio Sonupe. Ali, Hrvatska je brzo odgovorila i izjednačila preko Brodića, na asistenciju Malokua.

Pobjednički je pogodak u nastavku postigao Lulić, na dodavanje Ćorića, u akciji dvojice igrača koji su na poluvremenu ušli s klupe za pričuve.

Engleska: Grainger, Smith Brown, Chilwell, Whatmough, Morris, Colkett, Brown, Anderson, Sonupe, Rittenburg i Kiwomya. (Još su igrali: Barker, Alli, Gray i Brannagan.)

Hrvatska: Miškić, Stolnik, Mamić, Šunjić, Ćaleta-Car, Prce, Jakoliš, Knežević, Brodić, Roguljić i Maloku. (Još su igrali: Ćorić, Blažević, Vlašić, Lulić, Balić i Džijan.)