• Chelsea zaustavljen na St. James Parku
  • Newcastle slavio 2:0
Piše: D.R.
subota, 2.11.2013. 15:41

CHELSEA je propustio preuzeti vrh ljestvice Premiershipa. Pali su s čak 2:0 na gostovanju kod Newcastlea na St. James Parku, mjestu gdje Mourinho u četiri pokušaja u prvenstvu još nikada nije došao do pobjede. Chelsea su u drugom dijelu pogocima prizemljili Yoan Gouffran (68') i Loic Remy, minutu prije kraja susreta.

Gouffran je zabio glavom s ruba peterca nakon ubacivanja Yohana Cabayea, dok je Remy u 89. minuti zabio uadarcem s desetak metara, uz pomoć vratnice Petra Čecha.

Mourinhova momčad doživjela je u 10. kolu drugi poraz sezone, te prekid serije od šest uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima. Chelsea je ostao treći s 20 bodova i utakmicom više od Arsenala (22) i Liverpoola (20), dok je Newcastle sada deveti s 14 bodova.

Newcastle vs Chelsea 2:0 Remy by footballdaily2

Newcastle vs Chelsea 1:0 Gouffran by footballdaily2