Na Kantridi nestalo struje, prekinuta utakmica Rijeke i Dragovoljca (1:0)

• Rijeka - Dragovoljac 1:0
  • Utakmica je prekinuta jer je na Kantridi nestalo struje
Piše: A. Ha.
nedjelja, 10.11.2013. 21:08

POSLJEDNJA utakmica 16. kola HNL-a između Rijeke i Hrvatskog Dragovoljca prekinuta je jer je na Kantridi nestalo električne energije.

Utakmica, koja je i počela po teškom i kišom natopljenom travnjaku, prekinuta je na poluvremenu pri rezultatu 1:0 za Rijeku. Trećeplasiranu momčad HNL-a u vodstvo je doveo u 12. minuti Dario Knežević nakon ubačaja Mehmeda Alispahića iz slobodnjaka. Inače, to je prvi gol Kneževiću u dresu Rijeke. Nakon pogotka Andrej Kramarić je imao dvije prilike dotući goste, ali se nije najbolje snašao. Jedinu priliku za Dragovoljac propustio je Stipe Bačelić-Grgić čiji je udarac glavom bio preslab.

Još uvijek nije poznato kada će susret biti nastavljen ili odigran ponovno.