Hrvatski nogometaši i treneri

Niko Kovač zabio pa izišao iz igre

nedjelja, 26.8.2007. 09:01

NIKO KOVAČ postigao je pogodak za Red Bull u Salzburgu protiv Wackera iz Innsbrucka, a Mate Bilić za Rapid kod Rieda.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije zabio je glavom nakon kornera u 55. minuti dovevši Red Bull u vodstvo 2-1 na domaćem travnjaku.

Prije toga, u 52. minuti asistirao je Lokvencu za 1-1. Minutu nakon gola napustio je igru, a njegova je momčad na kraju slavila 3-1.

Mate Bilić bio je strijelac trećeg gola bečkog Rapida u 90. minuti za gostujuću pobjedu kod Rieda 3-0. Ivica Vastić zabio je autogol za Mattersburg u gostujućoj pobjedi kod LASK-a u Linzu 2-0.