NOGOMET: RASPORED EUROPSKIH KUPOVA

Piše:
nedjelja, 10.8.2003. 11:52
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Raspored susreta Europskih nogometnih kupova sljedeći vikend: L

CHAMPIONS LEAGUE, 2. PRETKOLO, UTORAK:

Graz * 20:30 sati GAK - Ajax Amsterdam

Kijev * 19:00 Dinamo Kiew - DINAMO ZAGREB

Vigo * 21:30 Celta Vigo - Slavia Prag

SRIJEDA:

Beč * 20:30 Austria Wien - Olympique Marseille

Donjeck * 18:00 Šahtjor Donjeck - Lokomotiv Moskva

Budimpešta * 20:00 MTK Budapest - Celtic Glasgow

Istanbul * 20:00 Galatasaray - CSKA Sofia

Skopje * 20:00 Vardar Skopje - Sparta Prag

Žilina * 20:00 MSK Žilina - Chelsea London

Beograd * 20:30 Partizan Beograd - Newcastle United

Brugge * 20:30 Club Brugge - Borussia Dortmund

Bruxelles * 20:30 RSC Anderlecht - Wisla Krakov

Zurich * 20:30 Grasshoppers Zurich - AEK Atena

Glasgow * 20:45 Glasgow Rangers - FC Kopenhagen

Trondheim * 20:45 Rosenborg Trondheim - Deportivo La Coruna

Rim * 21:00 Lazio Roma - Benfica Lisabon

UEFA-KUP, pretkolo, UTORAK

Valkeakosken * 17:05 Haka Valkeakoski (FIN) - HAJDUK SPLIT

La Valleta * 19:30 FC Valletta - Neuchatel Xamax

Sarajevo * 21:00 FK Sarajevo - Sartid Smederevo

SRIJEDA

Ventspils * 17:00 Ventspils (LAT) - Wisla Plock (POL)

ČETVRTAK

Klagenfurt * 18:00 FC KArnten - Grindavik (ISL)

Myllykoski * 17:05 MyPa Anjalankoski (FIN) - Young Boys Bern

Atyrau * 13:30 Atyrau (KaZ) - Levski Sofia

Minsk * 16:00 Neman Grodno (BLR) - Steaua Bukarest

Skopje * 17:00 Cementarnica Skopje - GKS Katowice

Tirana * 17:00 Dinamo Tirana - Lokeren

Panevezys * 17.00 Ekranas Panevezys (LIT) - Debrecen

Tallinn * 17:00 Levadia Maardu (EST) - VARTEKS VARAŽDIN

Puchov * 17:00 Puchov (SLK) - Sioni Bolnissi (GRU)

Prag * 17:00 Viktoria Žižkov (ČEŠ) - Astana (KAZ)

Celje * 17:30 Publikum Celje (SLO) - Belasica Strumica

Bratislava * 18:00 Petrzalka Bratislava - Dudelingen (LUX)

Runavik * 18:00 Runavik (Farski) - Lyn Oslo

Moskva * 18:00 Torpedo Moskva - Domagnano (SMR)

Nikosia * 18:30 APOEL Nikosia - Derry City (IRS)

Cardiff * 18:45 Cwmbran Town (WAL) - Maccabi Haifa

Ettelbruck * 18:45 Ettelbruck (LUX) - KAMEN INGRAD VELIKA

Bukurešt * 19:00 Dinamo Bukarest - Liepajas Metalurgs (LAT)

Esbjerg * 19:00 Esbjerg - Santa Coloma (AND)

Molde * 19:00 Molde (NOR) - Klaksvik (Farski)

Farum * 19:00 Nordsjaelland Farum (DAN) - Širak Gjumri(ARM)

Skadar * 19:00 Vllaznia Shkoder (ALB) - Dundee FC

Loveč * 19:30 Liteks Loveč- Zimbru Kišinjev (MOL)

Vaduz * 19:30 Vaduz - Dnjepr Dnjepropetrovsk

Birkirkara * 19:45 Birkirkara (MAL) - Ferencvaros Budapest

Kopenhagen * 20:00 Brondby Kopenhagen - Dinamo Minsk

Varšava * 20:00 Groclin Grodzisk (POL) - Atlantas Klaipeda (LIT)

Rotterdam * 20:00 Hapoel Tel Aviv - Banants Erevan

Lens * 20:00 RC Lens - Torpedo Kutaissi (GRU)

Malmo * 20:00 Malmo FF - Portadown (SIR)

Odense * 20:00 Odense (DAN) - VMK Tallinn

Ljubljana * 20:00 Olimpija Ljubljana - Shelbourne

Beograd * 20:00 Zvezda - Nistru Otaci (MOL)

Sarajevo * 20:15 Željezničar Sarajevo - Anorthosis Famagusta

Stockholm * 20:30 AIK Stockholm - Fylkir Reykjavik

Belfast * 20:30 Coleraine Belfast - Uniao Leiria

Manchester * 20:45 Manchester City - Llansantffraid (WAL)

FINALE INTETOTO KUPA, 1. UTAKMICE, ČETVRTAK

Pasching * 18:00 FC Superfund Pasching - FC Schalke 04

Heerenveen * 20:00 Heerenveen - Villarreal

Perugia * 20:30 Perugia - VfL Wolfsburg

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije