Ovo je Liverpool: Pogledajte kako slavi emotivac Klopp

• U drami u Norwichu Liverpool je golom u 95. minuti stigao do pobjede protiv domaćina
Piše: A.Ha.
subota, 23.1.2016. 19:00

U DRAMI u Norwichu Liverpool je golom u 95. minuti stigao do pobjede protiv domaćina.

"Bilo je jako uzbudljivo do samog kraja i duže. Imali smo pobjedu nakon 90 minuta, remi nakon 93., i opet pobjedu. To nije normalno", rekao je Jurgen Klopp, trener Liverpoola, koji je burno proslavio gol u 95. minuti.

LEGENDA Ovako Klopp slavi pobjednički gol u 95. minuti!

Posted by Index Sport on Saturday, January 23, 2016

Utakmica je bila produžena za pet minuta, čime Klopp nije bio zadovoljan budući da je u 93. njegova momčad primila gol za 4:4.

"Nakon primljenog gola pitao sam pomoćnog suca zašto pet minuta. Ja nisam bio zadovoljan odgovorom, a sudac nije bio zadovoljan pitanjem."

Klopp je i ovu utakmicu emotivno proživljavao, no nakon triler završnice potpuno je otkačio. "Ovo je Liverpool", reakcije su na Twitteru uz galeriju fotografija Nijemca u deliriju.

U slavlju nakon pobjedničkog gola napadač Liverpoola Benteke je slomio naočale Kloppu.