Europa liga

Parovi 1. kola kupa UEFA

Piše:
utorak, 23.9.2003. 11:51
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

PAROVI susreta prvog kola nogometnog Kupa UEFA:

SRIJEDA - 24.09.03:

Hapoel Ramat Gan (Izr) - Levski Sofija (Bug) 15.30

CSKA Sofija (Rus) - Torpedo Moskva (Rus) 16.00

Panionios Atena (Grč) - FC Nordsjlland (Dan) 16.30

Sartid Smederevo (SCG) - Slavia Prag (Češ) 16.30

Genclerbirligi (Tur) - Blackburn Rovers (Eng) 16.55

Maccabi Haifa (Izr) - Publikum Celje (Slo) 17.00

DINAMO ZAGREB (HRV) - MTK (Mađ) 17.30

Hertha BSC (Njem) - Groclin Grodzisk (Polj) 17.30

Brondby (Dan) - Viktoria Žižkov (Češ) 18.00

Valerenga (Nor) - GAK (Aut) 18.00

Zimbru (Mol) - Aris (Grč) 18.00

VARTEKS (HRV) - Debrecen VSC (Mađ) 18.00

Spartak Moskva (Rus) - Esbjerg (Dan) 18.00

Unio Leiria (Por) - Molde FK (Nor) 18.00

Metalurg Donjeck (Ukr) - AC Parma (Ita) 18.00

MyPa (Fin) - Sochaux (Fra) 18.00

Cementarnica Skopje (Mak) - RC Lens (Fra) 18.00

Austria Salzburg (Aut) - Udinese (Ita) 18.00

1. FC Kaiserslautern (Njem) - Teplice (Češ) 18.15

FC Utrecht (Niz) - MSK Žilina (Slk) 18.30

Malatyaspor (Tur) - FC Basel (Švi) 19.00

FK Ventspils (Lat) - Rosenborg Trondheim (Nor) 19.00

Gaziantepspor (Tur) - Hapoel Tel Aviv (Izr) 19.00

Matador Puchov (Slk) - Barcelona (Špa) 19.00

Dinamo Bukurešt (Rum) - Šahtjor Donjeck (Ukr) 19.00

Grasshoppers (Švi) - HAJDUK (HRV) 19.30

AA La Louvire (Bel) - Benfica (Por) 20.00

Odense BK (Dan) - Crvena Zvezda (SCG) 20.05

FC Dundee (Ško) - AC Perugia (Ita) 20.05

Ferencvaros (Mađ) - FC Kopenhagen (Dan) 20.15

Olimpija (Slo) - Liverpool (Eng) 20.15

PAOK (Grč) - Lyn Oslo (Nor) 20.30

Apoel Nikozija (Cip) - Mallorca (Špa) 20.30

AIK Solna (Šve) - Valencia (Špa) 20.30

Austria Beč - Borussia Dortmund (Njem) 20.40

FC Southampton (Eng) - Steaua Bukurešt (Rum) 20.45

AS Roma (Ita) - Vardar (Mak) 20.45

AJ Auxerre (Fra) - Xamax Neuchatel (Niz) 20.45

Heart of Midlothian (Ško) - Željezničar (BiH) 20.45

Newcastle United (Eng) - NAC Breda (Niz) 20.45

Manchester City (Eng) - Lokeren (Bel) 21.00

Sporting (Por) - Malmo (Šve) 22.00

FC Villareal (Špa) - Trabzonspor (Tur) 22.00

ČETVRTAK - 25.09.03:

KAMEN INGRAD (HRV) - FC Schalke 04 (Njem) 17.30

Hamburger SV (Njem) - Dn. Dnjepropetrossk (Ukr) 18.00

Wisla Krakov (Polj) - NEC Nijmegen (Niz) 20.00

Feyenoord (Niz) - FC Karnten (Aut) 20.30

Girondins Bordeaux (Fra) - Petržalka (Slk) 20.45
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije