Pedro škaricama uljepšao pobjedu Barcelone

• Barcelona - R. Sociedad 2:0
  • Pedro i Neymar zabili
Piše: Hina/G.I.
subota, 9.5.2015. 20:53

BARCELONA je u 36. kolu Primere na Camp Nouu porazila Real Sociedad s 2:0 i stigla na korak do naslova prvaka. Pred Realom, koji kasnije igra s Valencijom, ima pet bodova prednosti.

Barca se dugo mučila s baskijskom momčadi, prvi gol zabio je Neymar u 51. minuti, a povisio je Pedro u 85. minuti atraktivnim škaricama. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić nije bio u sastavu katalonske momčadi.

Barca sada ima 90 bodova, pet bodova više od Reala koji navečer dočekuje Valenciju, a do kraja su još dva kola.

U ranijoj utakmici Granada je s 2:0 porazila Cordobu golovima Mainza i El Arabija iz penala. Cordoba je završila susret s dva igrača manje jer su zbog žutih kartona isključeni Lopez u 30. i Cartabia u 79. minuti. Cordoba je time ispala ispala iz lige.