Pjanić osigurao pobjedu Rome protiv Frosinonea

• Serie A, 22. kolo:
  • Nogometaši Rome pobijedili su Frosinone s 3:1
Piše: Hina/H.V.
subota, 30.1.2016. 23:06

NOGOMETAŠI Rome pobijedili su u dvoboju 22. kola Serie A na svom Olimpicu Frosinone s 3:1.

Roma je ipak teškom mukom slavila protiv novoga prvoligaša, koji je pretposljednji na ljestvici. Rimljani su poveli pogotkom Nainggolana u 18. minuti, a gosti su izjednačili u 24. minuti preko Daniela Ciofanija.

Odmah na početku drugog dijela Stephan El Shaarawy petom postiže novo vodstvo za Romu, a u 84. minuti Miralem Pjanić osigurava pobjedu.

Roma je, unatoč pobjedi, ostala peta s 38 bodova, devet manje od vodećeg Napolija i sedam od drugoplasiranoga Juventusa. Frosinone je predzadnji sa 16 bodova.

Preostale dvije utakmice dana završile su istim rezultatom. Carpi i Palermo te Atalanta i Sassuolo su odigrali 1:1.