Pogledajte golčinu iz slobodnjaka s 25 metara za dramatičnu pobjedu Granade!

• Malaga - Betis 3:2 (Santa Cruz 13, Eliseu 61, Sanchez 90+3 / Verdu 33, Figueras 63
Piše: Z.A.
ponedjeljak, 4.11.2013. 07:55

Screenshot: Youtube

U POSLJEDNJE dvije nedjeljne utakmice 12. kola španjolskog prvenstva, Granada je slavila u gostima kod Levantea 1:0, dok je Malaga kod kuće savladala Betis 3:2.

Obje su momčadi do pobjede došle u sudačkoj nadoknadi. U 91. minuti Piti je zabio za Granadinu četvrtu ovosezonsku pobjedu i čak treću gostujuću. Gol za nastavak sjajnog niza bio je jednako impresivan: Piti je nanišanio i ljevicom iz slobodnog udarca s 25 metara pogodio rašlje Levanteovog gola.

Malaga je u andaluzijskom derbiju slavila golom Samuela Sancheza iz 93. minute, za treću ovosezonsku pobjedu. Preostala su dva gola za Malagu zabili Roque Santa Cruz i Eliseu.