Pogledajte junaka dana u Primeri: Golman Deportiva donio bod golom u zadnjoj minuti!

Piše: Totalsport
ponedjeljak, 21.2.2011. 07:46

Screenshot

VRATAR Deportivo La Coruñe Daniel Aranzubia apsolutni je junak susreta 24. kola Primere u kojem je njegova momčad remizirala s Almerijom 1:1.

Naime, upravo je njegovim golom u posljednjoj, petoj minuti sudačke nadoknade Deportivo došao do boda. Pablo Alvarez izveo je udarac iz kuta, a Aranzubia je došao u kazneni prostor, najviše skočio okružen domaćim igračima te malo izvan ruba peterca glavom poslao loptu u mrežu.

Bio mu je to debitantski gol u karijeri.