Ponovno zabio! Pogledajte novi gol Marija Pašalića

• Nogometaši Monaca izborili su plasman u osminu finala francuskog Kupa nakon što su na gostovanju nakon produžetka pobijedili drugoligaša Evian 3:1
Piše: Hina
srijeda, 20.1.2016. 22:14

Screenshot (Youtube)

NOGOMETAŠI Monaca izborili su plasman u osminu finala francuskog Kupa nakon što su na gostovanju nakon produžetka pobijedili drugoligaša Evian 3:1, a dedan od strijelaca za momčad iz Kneževine bio je hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Monaco je poveo golom Lacine Traorea u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, no u 63. minuti je izjednačio Morgan Kamin. Do konca regularnog dijela više nije bilo golova, a Monaco je stigao do novog vodstva u 103. minuti golom našeg Maria Pašalića. Bio je to njegov sedmi pogodak sezone. Pobjedu momčadi iz Kneževine potvrdio je Helder Costa u posljednjim trenucima produžetka.

SUPERMARIO PAŠALIĆ

Posted by Index Sport on Wednesday, January 20, 2016

Pašalić je odigrao cijeli susret, dok Danijel Subašić nije nastupio.

Četvrtoligaš izbacio Lille

Za najveće iznenađenje pobrinuo se četvrtoligaš Trelissac koji je nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedio Lille 4:2. Utakmica je nakon 120 minuta završila rezultatom 1:1.  Lille je poveo golom Ronyja Lopesa u 13. minuti, a izjednačio je Hamidou Keyta u 56. minuti.